Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ismerte itt valaki Orbán...

Ismerte itt valaki Orbán Viktort huszonévesen?

Figyelt kérdés
milyen volt akkoriban?
2020. okt. 10. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Karcsúbb volt, több volt a haja, és gyorsabban beszélt.
2020. okt. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Igen, van egy videó is, ahol gyermekkoráról beszél. Tanulságos. Annak, aki akarja érteni.
2020. okt. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ismerte itt valaki Orbán Viktort huszonévesen?"

Igen, rengetegen ismerték.

"milyen volt akkoriban?"

Nézz utána magad, rengeteg videó meg tévé felvétel maradt fenn róla, hiszen a rendszerváltás előtt is jelentős szereplője volt a politikának, az az 1990-es parlament indulásakor még csak 27 éves volt és a fidesz vezetőjeként sokszor fel is szólalt.

2020. okt. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Külsőre nagyon hasonlítottak egymásra Dutsch-csal. Olyanok voltak, mint 2 testvér. Akkor még nem volt számomra ennyire egyértelmű, hogy kettejük közül ő lesz az igazi vezér. Fodorral együtt inkább olyanok voltak, mint egy popegyüttes, nem látszottak politikusnak. Erre emlékszem 11-12 éves koromból. :)
2020. okt. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*Deutsch-csal
2020. okt. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Kamunak fogtok hinni, én ismertem akkor is személyesen. Szikrázó tehetségként ismertem meg, aki békét és jólétet akart. Most így 2020 ban látom, hogy a reményem nem volt hiábavaló. Sosem láttam olyan karizmatikus vezetőt, mint Orbán Úr. Ő hozza el a fényt és a diadalt nekünk, magyaroknak. Áldassék az egész családja a drága Úrnak!
2020. okt. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Biztos te is NER oligarcha vagy! Te aztán kaptál az EU-s pénzből számolatlanul! Dicsérd csak, majd futsz vele együtt a népharag elől!
2020. okt. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2020. okt. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Orbán Viktor volt a legtehetségesebb fiatal, akit valaha láttam. A szavai elgondolkoztattak, a tettei felemelték a nemzetünket! Nem vagyunk nyugati gyarmat, hála a kedves Úrnak! Hatos vagyok.
2020. okt. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk?! Hát a német összeszerelő üzemek nem a gyarmatositást szolgálják? Nem rabszolga lett a magyar munkavállaló? Orbán megtagadta fiatalkori önmagát, nem lett más, mint egy kacsaként totyogó gömböc, amelyik hamarosan kipukkan, ha már mindent lenyelt. Döbrögi!
2020. okt. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!