Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges, hogy szándékosan...

Lehetséges, hogy szándékosan meg akartak fertőzni koronavírussal a rendelőintézetben? Csak én sejtem azt, hogy emberkísérlet zajlik az országban?

Figyelt kérdés
Ma mentem vérvételre FFP2-es (a legjobb) maszkban a debreceni bethlen utcai rendelőintézetbe és levetették velem, addig be se mehettem és ott adtak nekem egy sebészi maszkot. Fiatal vagyok 27 (viszont krónikus autoimmun beteg). Lehetséges, hogy direkt meg akartak fertőzni, mert látták, hogy fiatal vagyok és így akarják elérni a nyájimmunitást a társadalomban (csak a betegségemmel nem számoltak)? Ha elkapom a vírust a napokban és túlélem (bár semmi esély rá), akkor be fogom perelni a debreceni Kenézy Gyula kórházat! Ha a következő 1-2 hét során a napi jelentésben olvasni fogtok egy 27 éves halottat, az tuti én leszek.

2020. okt. 12. 10:51
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
86%
Az a szelep pont arra való, hogy akadálytalanul áramoljon kifele az általad kifújt levegő. Jelen helyzetben az értékesítését se engedném nem egészségügyi dolgozóknak. A leglogikusabb döntés részükről, hogy levetetik veled, ha elvárod, hogy odafigyeljenek rád azt azzal kell kezdeni, hogy te is odafigyelsz másokra.
2020. okt. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
24%

Most legfontosabb a nyájimmunitás elérése. Ha megfertőződsz fiatal révén meg sem érzed és ha továbbadod másnak már egy gyengített vírussal teszed és egy idősnél már kevésbé lesz virulens.


Az orvosok hidd el mindent jól csinálnak. Minannyiunk érdekében!

2020. okt. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
35%

#12

Te miről beszélsz?

Nem úgy működik a vírus, hogy elkapod legyengíted, és gyönge vírust adsz át....

2020. okt. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
30%

13 pedig egyre gyengül. Így működnek a vírusok. Különben nem mulnának el. Ott a spanyol nátha is 1920-ban.


Még Wuhanba hosszú sorok álltak decemberben a korházak előtt. Márciusban olaszban már nem, de nagy volt az elhullás. Most nézd meg legyengült egy influenzára. Jövőre olyan nátha erősségű lesz

2020. okt. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
81%
A vírusok nem múlnak el maguktól, az influenza sem tűnt el.
2020. okt. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
79%
A koronavírus az nem influenza. Értem?
2020. okt. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
53%
Nem is mondtam, hogy a koronavírus az influenza, csak azt, hogy az influenza is vírus és egyértelműen nem tűnik el valami attól, hogy vírus.
2020. okt. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Az alkalmi vírusok mint spanyolnátha vagy a minden 20-as években febukkanó vírusok ilyenek. Jönnek aztán mennek
2020. okt. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"FFP2-es (a legjobb) maszkban"


Az az FFP3-as. Kórházba azért kell maszkban menni, hogy ne vidd be a fertőzést. Arra az FFP2 alkalmatlan.

2020. okt. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azért cseréltették le veled, mivel az FFP2 maszk téged véd. A sebészi maszk célja meg az lenne, hogy te ne fertőzz meg senkit....
2020. okt. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!