Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges, hogy szándékosan...

Lehetséges, hogy szándékosan meg akartak fertőzni koronavírussal a rendelőintézetben? Csak én sejtem azt, hogy emberkísérlet zajlik az országban?

Figyelt kérdés
Ma mentem vérvételre FFP2-es (a legjobb) maszkban a debreceni bethlen utcai rendelőintézetbe és levetették velem, addig be se mehettem és ott adtak nekem egy sebészi maszkot. Fiatal vagyok 27 (viszont krónikus autoimmun beteg). Lehetséges, hogy direkt meg akartak fertőzni, mert látták, hogy fiatal vagyok és így akarják elérni a nyájimmunitást a társadalomban (csak a betegségemmel nem számoltak)? Ha elkapom a vírust a napokban és túlélem (bár semmi esély rá), akkor be fogom perelni a debreceni Kenézy Gyula kórházat! Ha a következő 1-2 hét során a napi jelentésben olvasni fogtok egy 27 éves halottat, az tuti én leszek.

2020. okt. 12. 10:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
74%
midnenképpen. szerintem maradj otthon és zárkózz be.
2020. okt. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
62%
:D a gyíkemberek kimaradtak a képletből szerintem. :S
2020. okt. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
85%

Azért vetették le rólad, mert a maszkodat max flexelés közben érdemes felvenni, hogy a por ne jusson be a tüdödbe. Mi is FFP2es aszkot hordunk melóban, ott virít rajta a 3M logó és valójában szart sem ér.

Bármennyire is ótvar szar az a kék "zsepkendö" amit adnak, még mindig jobb az állítólagos fertőtlenítő réteg miatt, mint az ffp2-esed, amiröl nem vittél bizonylatot, hogy az valóban az.


Továbbá, ha úgy érzed, hogy téged meg akarnak betegíteni, akkor ne X órával az eset után menj fel egy random oldalra sírni, hanem ott helyben közöld velük, hogy te ezt nem vállalod.

Továbbá, Te magad mondtad, hogy ha elkapod, akkor nem éled túl... akkor mi féle pereskedésen jár az a mogyorónyi agyad?

2020. okt. 13. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

#23: De engem se véd vagy csak másokat nem? Mert előbbi esetben akkor mi értelme?


Pereskedést úgy értettem, ha túlélem utána. De írtam is, ha olvastad volna.

2020. okt. 13. 09:31
 25/28 anonim válasza:
55%

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Neeee, most ez lesz az új mániád?:D Igen, meg akartak fertőzni, biztos. :D

2020. okt. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező leírták, hogy kit véd a maszkod és miért, csak hát el kéne olvasni.
2020. okt. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Pereld be oket a vegrendeletedben
2020. okt. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly?

Te nagyon nem vagy százas.

2020. okt. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!