Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Dúró Dóra ennyire szeret...

Ha Dúró Dóra ennyire szeret könyveket darálni, akkor miért nem megy el egy HULLADÉKMEGSEMMISÍTŐBE fizikai munkát végezni? Ez így elég képmutatónak tűnik számomra, hogy havi 1 milliós fizetésért 1 darab könyvet ledarál a kamerák előtt.

Figyelt kérdés

2020. okt. 15. 19:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
62%

Anya! Képzeld! Tegnap megvédett Jolika, amikor csúfoltak a suliban. Tudod, ő az, akinek olyan szép barnák a szülei és mindig furán néznek rájuk a felnőttek. Tudtad, hogy szól róla is egy mese?


Azt mondtam, hogy Tibike megtalálta a tornazsákomat, amit a nagyok eldugtak? Tibike az a kisfiú, akinek szivárványszívű szülei vannak. Nagyon kedvesek!



Jaaa, holnap átülök Rozi mellé az ebédlőben, mert senki nem játszik vele, amiért örökbe fogadták. Olyan szép, mikor mosolyog és ettől biztos ő is olyan boldog lesz, mint én, amikor bekötötte a cipőfűzőmet. Neki is van meséje, mint minden szívben növekvő gyereknek.


Vagy ott van például a Karcsi. Most vettem észre, hogy nincs meg az egyik karja. Akkor láttam, mikor kinevették a többiek. Azóta én viszem a táskáját. Őt is megtaláltam egy mesekönyvben.



Anya... tönkretetted azt a mesekönyvet? Anya... benne voltak a barátaim...


Ne szeressem őket, Anya? Magamat se szeressem? Nem kérdezlek Anya.


Nem is olyan szép szín a barna.

2020. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!