Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol tudok utánanézni a hajdani...

Hol tudok utánanézni a hajdani nyugdíjpénztári megtakarításom értékének, amit annak idején az államiba konvertáltak?

Figyelt kérdés
2020. okt. 25. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát barátom az úgyjárt mintha a vonat alá tetted volna.

Köddé vált mindenki megtakarítása.

átkonvertálódott a fideszesek zsebébe.

Mitgondolsz miből lett mind sokszoros milliárdos?

2020. okt. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem erről kellett kapjál kimutatást anno amikor átrakták.


De átlagban 750 ezer körüli értéket "vettek el". Abból aztán ment volna a habzsi-dözsi majd nyugdíjas korodra :)

2020. okt. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sehol.Volt-Nincs.
2020. okt. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok, hogy kaptam egy kimutatást, de ma hol tudom megnézni? Nem úgy volt, hogy lesz egy egyéni nyugdíjszámla? Nem mintha számítanék az államra, csak úgy érdekel, mi van az "egyéni nyugdíjszámlámon".
2020. okt. 25. 11:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Én önkéntes pénztárba átkértem, ott meg tudom nézni, mennyi volt. Huszonévesen ez nem volt nagy összeg, akik nyugdíjhoz közel voltak akkor, nekik nyilván több.
2020. okt. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
De kérdező úgy volt. De nem úgy lett. Ez volt a (sokadik) beetetés. Csak egyféle nyugdíjszámla van, annak is más a neve, célja. Az is csak a nyugdíjazás pillanatában. Abból számítják ki a nyugdíjat. Onnantól már csak az van. Azt meg kapod.
2020. okt. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!