Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik hogy a kormany...

Miért hiszik hogy a kormany felelős a forint gyengülés miatt?

Figyelt kérdés
Most éppen a válság. Viszont eddig? Nagyon sokaknak érdekében áll az, hogy nem a NER-Ben hanem a magyar emberekben kárt tegyenek. Ez olyan mint Amerika például, őneki az az ideologiaja, hogy a legerősebb akar lenni. Ha érdekében áll, akkor háborút szít a közel keleten, hogy a fegyvergyártó cégeknek jó legyen, és ha úgy van nőjön az olajára. Ha Orbán nem támogatja az LMBTQ közöségek jogait, akkor spekulálnak. Ez a gyakorlatban úgy zajlik, hogy elkezdenek nagy volumenben eladni magyar államkötvényeket, amit átváltanak euróra és dollárra. Ezért kialakul az árfolyamgyengülés és az adósságunk hozamának emelkedése. A hozamemelkedés miatt pedig Matolcsy Györgyöt, a Magyar Nemzeti Bank elnökét támadják, és sürgetik, hogy emelje a kamatokat. A tulzott kamat emelés nem tesz jot a gazdasagnak.

#gazdaság #kamat #Spekulàció
2020. okt. 25. 20:42
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/214 A kérdező kommentje:
Főleg mert együgyű értelmiségi logika a szerint ezt mondtam. Egy szóval se mondtam hogy nincsennek gondok. Tökéletes világ nem létezik.
2020. okt. 26. 21:34
 92/214 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer mondd már azt, amit mondasz, és ne azt mondd, hogy mit nem mondasz! :D Nem megy neked az értelmes beszéd, nem csoda, hogy együgyűnek tartod az értelmiségi réteget, hiszen nem vagy képes megérteni, és ezért zavaros a számodra. Érted már?! :D
2020. okt. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/214 A kérdező kommentje:
Azért nem értesz mert nem akarod megérteni.
2020. okt. 26. 23:15
 94/214 anonim ***** válasza:
100%

Valóban. Nem akarom megérteni, hogy olyanok kotyognak a politikába, akik együgyű ostobák, és semmihez nem konyítanak, ami azzal kapcsolatos, csak azt bírják bégetni, hogy "éjjen a Fidesz!", meg "Gyurcsány takaroggy!", de minden érvelésükbe belegabalyodnak, kiderül róla, hogy hülyeség, viszont ekkor sem képesek belátni, hogy nem megy ez nekik.


Nekem nem megy az agysebészet, távolról sincs meg az ezzel kapcsolatos ismeretem, még alapfokon sem, de ezt belátom, és eszem ágában sincs belekotyogni az agysebész munkájába, de még a hallgatók beszélgetését is csak hallgatnám, ha érdekesnek találnám, esetleg kérdeznék EGYSZER, ha olyan a társaság, de semmiképp nem osztanám az észt, és mondanám, hogy hülyék, mert én tudom a tutit.


Te viszont nem vagy képes belátni a korlátoltságodat, csaj járatod a szád.

2020. okt. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/214 A kérdező kommentje:
Először is te hiszed magad nagyon okosnak, és belinkelsz egy fake Orbán idézetet, aztán meg egy olyat amit nem is értesz :D Akkor ki kotyog bele a politikába ugy hogy nem erti? Ha megcáfolnak pedig rögtön bevágod a durcit. Szegényke :'(
2020. okt. 27. 07:49
 96/214 A kérdező kommentje:
Megettelek téged vacsorára, ezért akarsz külsőségekbe belekötni. A politikában mióta számít aheyesírás? Az a helyesírás kategóriában fontos. Meg az iskolában. :)
2020. okt. 27. 07:55
 97/214 Micimacko67 ***** válasza:
100%

Kérdező, csak úgy halkan súgom...ez egyfajta igényesség... Tudod?

Aki ezen a téren igénytelen, az más téren is az...

2020. okt. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/214 A kérdező kommentje:
Akkor te elèg igénytelen vagy a vitában. Szóval nem csak a politikához meg az agysebészethez nem értesz hane a vitához sem. Mert akkor nem erről kellene szolnia
2020. okt. 27. 07:59
 99/214 Micimacko67 ***** válasza:
100%

A veled való vitatkozásra ráillik ez a mondás...


"Egy hülyével vitatkozni olyan, mint birkózni egy disznóval a sárban. Egy idő múlva rájössz, ő ezt élvezi."

2020. okt. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/214 A kérdező kommentje:
Nem Én kzdtem el elhagyni a témát, és terelni.
2020. okt. 27. 08:09
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!