Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik hogy a kormany...

Miért hiszik hogy a kormany felelős a forint gyengülés miatt?

Figyelt kérdés
Most éppen a válság. Viszont eddig? Nagyon sokaknak érdekében áll az, hogy nem a NER-Ben hanem a magyar emberekben kárt tegyenek. Ez olyan mint Amerika például, őneki az az ideologiaja, hogy a legerősebb akar lenni. Ha érdekében áll, akkor háborút szít a közel keleten, hogy a fegyvergyártó cégeknek jó legyen, és ha úgy van nőjön az olajára. Ha Orbán nem támogatja az LMBTQ közöségek jogait, akkor spekulálnak. Ez a gyakorlatban úgy zajlik, hogy elkezdenek nagy volumenben eladni magyar államkötvényeket, amit átváltanak euróra és dollárra. Ezért kialakul az árfolyamgyengülés és az adósságunk hozamának emelkedése. A hozamemelkedés miatt pedig Matolcsy Györgyöt, a Magyar Nemzeti Bank elnökét támadják, és sürgetik, hogy emelje a kamatokat. A tulzott kamat emelés nem tesz jot a gazdasagnak.

#gazdaság #kamat #Spekulàció
2020. okt. 25. 20:42
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/214 Micimacko67 ***** válasza:
100%

Tudod kérdező, egy dolgot tanulj meg a politikában...

Ha nem tudsz pontosan fogalmazni, ha nincsenek logikus gondolataid...akkor bizony kiforgatják a szavaid...

Ez egy ilyen szakma...


Ami meg a nemi szervedet illeti, senki sem kíváncsi rá...egy régi író (Moldova) egyik könyvében olvastam, hogy b@lond ember mind aki a farkával dicsekszik...

2020. okt. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/214 anonim ***** válasza:
100%
Oké, térjünk vissza, ha azt akarod. Orbán mondta, hogy az a kormány amelyiknél az euró ára 300 Ft fölé emelkedik, alkalmatlan a kormányzásra, és le kell mondania. Mikor mond le az Orbán-kormány?! Vagy hazudott?! Mikor veszed ki a fejed Orbán seggéből, hogy legalább egy kicsit körülnézz?! Hidd el, a friss levegő sem árt az egészségnek, bár megértem, hogy ott legalább meleg van.
2020. okt. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/214 A kérdező kommentje:
Art hittem tobbre számíthatok mint a hazug Orbán idézet. [link] Igen Orbánt a legundorítóbb módon próbálták gyilkolni. Megint úgy tünik Én vagyok a tájékozotabb.
2020. okt. 26. 17:50
 74/214 A kérdező kommentje:
Karakter gyilkolni
2020. okt. 26. 17:51
 75/214 Micimacko67 ***** válasza:
100%

Kérdező, akkor most ezt hogy...

Én úgy tudtam, hogy a te fajtád szerint a HVG és az Index mocskos libsi szennylap...most meg rájuk hivatkozol?

Mit szól majd ehhez a főnököd?

2020. okt. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/214 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, Orbánt karaktergyilkolni undorító, de Gyurcsányt karaktergyilkolni dicsőség, ugye?! :D


Kevés vagy, öcsisajt-kérdező!

2020. okt. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/214 A kérdező kommentje:

Ha kormánypárti médiát linkeltem volna ez nem lenne releváns forrás.


Gyurcsány lekaraktergyilkolta saját magát, az öszödi beszédel, promszánomkal, kígyókkal. Ezzel szemben arra tellik nálatok, hogy a masik szájába olyat adjunk amit nem mondhatott.

2020. okt. 26. 18:19
 78/214 A kérdező kommentje:
Prímszámokkal
2020. okt. 26. 18:21
 79/214 anonim ***** válasza:
100%

#12 vagyok:


Lemegyek hídba! Nálatok megakadt a tű?


Betegek vagytok! XD

2020. okt. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/214 anonim ***** válasza:
100%
Persze te nem karaktergyilkolod magad... De csak azért, mert nincs semmi karaktered. Képzelem, mit mondanál, ha Gyurcsány mondaná azt, hogy nem érdekli a helyesírás... Egyébként vicces, hogy ilyenkor nem jössz elő pl. Plagizáló Snitt Pál "álamfő" esetével, rá mért nem hivatkoztál?!
2020. okt. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!