Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyar Orvosi Kamara iskolab...

A Magyar Orvosi Kamara iskolabezárást sürgető javaslat(csomagjának) lesz foganatja?

Figyelt kérdés

Azonnali szigorításokat követel a kormánytól a Magyar Orvosi Kamara


A Magyar Orvosi Kamara ezért felszólítja a kormányt, hogy a járvány okozta humanitárius és egészségügyi katasztrófa elkerülése érdekében mielőbb hozza meg a nemzetközi ajánlásoknak és gyakorlatnak megfelelő szigorító intézkedéseket.


Ezek EGYIK (csak az egyik a sok közül) pontja hogy azonnali iskolabezárás-digit átállás legyen a középoktban és a felső tagozaton.

Lesz a MOK-nak fogantja? (naiv vagyok ugye....)


2020. okt. 27. 18:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem, mivel az említett javaslat nem is létezik. Ezen kívül a kérdező annyira buta, hogy még saját magának is ellentmond: "naiv vagyok ugye...." (=nem lesz) , "Mérget vehetsz rá hogy lesz. Egészen nyugodtan mérget vehetsz."
2020. okt. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
31%
Alap, hogy lesz távoktatás.
2020. okt. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
35%

Dehogy lesz.

Bölcs és fényestekintetű kirányunk egyedül is el tudja dönteni mi jó a birkáknak.

Viccet félretéve Orbán ugyis lesz@rja mit gondolnak mások. Tökmindegy mennyire hozzáértő mondják.

2020. okt. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
66%
Semmi értelme nincsen, csak, ha lógni akarsz a suliból, kedves.
2020. okt. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
44%
Dehogy akarok én lógni, csak elfásultam a suli miatt. Az iskolában állandóan hányingerem van, itthon meg érdekes mód tök jól elvagyok.
2020. okt. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!