Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mit fog szólni az...

Szerintetek mit fog szólni az ellenzék a mostani Ferencváros : Dinamo Kijev 2:2-es döntetlenjéhez? Most is újrakezdik a stadionozást?

Figyelt kérdés
2020. okt. 28. 22:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
5%
Miért abba hagyták? Majd, ha lesz egy Kijev szintű csapatunk, akkor van mire igazán büszkének lenni.
2020. okt. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
Semmit de illene legalább egy gratulációt a Fradinak hogy 0-2 ről kihozta döntetlenre a dinamo kijev ellen. Én mindenesetre örültem és hajrá Fradi!
2020. okt. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
46%
Én nem értek a focihoz, ezt előre leszögezem. De a férjem orvos, egyelőre Magyarországon, aztán amint lehet indulunk Ausztriába. Most egészségesek vagytok, de eljön majd a pont, amikor remegve ültök egy folyosón az eredményetekre várva. Vagy a férjetekért, feleségetekért, szüleitekért, gyermeketekért aggódva. Akkor, ott, baromira nem fog számítani semmilyen labdajáték, semmilyen stadion, csak a szeretteitek élete. Ami most Magyarországon nem elsődleges prioritás. Amellett, hogy nem értek a focihoz, minden magyar sikernek örülök. Olyan jó lenne, ha ezek a labdás fiúk is észbe kapnának és azt mondanák, köszönjük miniszterelnök úr, de először legyen legalább szlovák szintre felhozva az egészségügy, utána lehet stadiont építeni.
2020. okt. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
75%
Már nem kell több stadion építeni, ennyi volt. Kibírtuk. Az orvosi bértáblát elfogadták, a kettőt ne keverjük. A Fradi egyébként 2 hónap alatt kapott az UEFA-tól 6-7 milliárd forintot.
2020. okt. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Hmmm. 3-as, azt ugye tudod hogy az osztrákoknál éppen úgy járvány van, mint nálunk, Hogy ott is napi 3000 feletti a fertőzöttek száma, és sajnos ott is egyre több a halálos áldozat? Hogy lakosságarányosan majdnem olyan a helyzet ott, mint itt? Hogy nekik több hatalmas labdarúgó stadionjuk van, mint nekünk?
2020. okt. 28. 23:28
 6/26 anonim ***** válasza:
23%
Az orvosi bértábla szép (jó, európai viszonylagban egy kicsit sem), de épp most mondanak fel az ismerőseink, mert a másodállást megtiltották. Márpedig szakadéknyi a különbség, amit a szent bértáblával meg sem próbáltak kompenzálni. Egyszer már leírtam máshol: ugyanaz lesz mint Indiában, ahol most is van állami egészségügy. Csakhogy a kórházaik üresek, ahol van orvos, ott is éves várólista van. Aki valóban kapni akar orvosi ellátást, mehet magánba. Ugyanez a rendszer van alakulóban Magyarországon is. A stadionokban és az egészségügynek nagyon is van köze egymáshoz, mert míg a tao-t sportra fel lehet ajánlani, egy kórháznak nem :) Ez ma Magyarország. Mindkettő közpénzből megy, csak míg lassan havonta jelentenek be új stadiont, zuhanórepülésben van az egészségügy. Az én férjem pl. elég elkötelezett, most is csak azért vagyok mert, mert ő épp ügyel. De még ő is azt mondta, hogy ilyen körülmények között nem tudja vállalni ezta a felelősséget hosszú távon. Semmi gond, ha nem kell, Ausztriában tárt karokkal fogadják. Nehéz, nem mondom, de el kell fogadni: a magyaroknak nem jó egészségügy, hanem stadionok meg plakátkampányok kellenek. Azért majd jussak eszetekbe, amikor épp egy szerettetek ellátásáról van szó.
2020. okt. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
26%

Én kb. lesz.arom a futballt, viszont az a rohadt sok pénz juthatott volna máshova is. Én úgy látom hogy egy profi csapatnak el kell tartania önmagát, ne szipolyozza az adófizetők pénzét. Költsék azt a pénzt amit a saját szurkolói befizetnek, vagy a szponzorok adnak nekik (a TAO is egy jó nagy lehúzás, de az más kérdés)


Szóval döntetlen lett a meccs.. Kurv.ara lesz.arom és mégsincs WC papír az iskolában szóval ez a véleményem.

2020. okt. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
5-ös, szövegértésed az nulla, de nem csodálkozom. Egyrészt nem most megyünk, másrészt Ausztria sokkal, sokkal többet tesztel, ugyanis nem a politikai manipuláció a céljuk, hanem a valódi járványügyi intézkedések. Biztos nagyon vacak ám Ausztria, azért vannak tele a kórházak magyar orvosokkal, nővérekkel, ápolókkal, gyógytornászokkal, asszisztensekkel :D
2020. okt. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

#6 Azt ugye tudod, hogy a törvény csak január 1-el lép életbe? Hogy nincs megtiltva az hogy máshol is dolgozzanak csak engedélyeztetni kell a főnökkel? Hogy még nincsenek is készen azok a rendeletek amik mindezt majd szabályozzák?

Szóval kár ennyit kamuzni!

2020. okt. 28. 23:45
 10/26 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Én örültem a döntetlennek, főleg az első félidei f@s játék után, de ennek mi köze van ahhoz, hogy mi a véleményem a stadionokról?
2020. okt. 29. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!