Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lehet egy demokráciá...

Miért nem lehet egy demokráciában megrongálni az Orbánt éltető papirost?

Figyelt kérdés

Ugye van az a kiakasztós játék, miszerint közintézményeben ki kell ragasztani Orbán levelét. Gondoltam, majd én meg szorgosan eltávolítom, ha meglátok egyet is a közelemben.


Erre fel, ma hallom, hogy büntetés jár ha megrongáljuk!


Ez még mindig demokrácia?


2010. aug. 9. 18:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
61%
ORBÁN BULLA is a demokrácia szűkülését jelzi. Egyenlőre csak a szavazatunk kell a nekik, aztán jön a feketeleves, mint mindig.
2010. aug. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 bumbi02 ***** válasza:
56%

nem szeretem Vona gábort, de egy megjegyzése tetszett:

- lehet ilyen nyilatkozatot ki akasztani, de azt a történelem akassza ki 50 év mulva amikor látszik h ez tényleg fordulópont volt...mert ciki lesz majd 4 év vagy 8 év mulva mikor a fidesz veszit leszedegetni a nyilatkozatokat...

2010. aug. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 bumbi02 ***** válasza:
39%

sőtt asszem schiffer is mondott erre egy jót, vagy a mesterházy? nemtom..


lehet kiakasztani iesmit.. de az egy köszönölevél legyen gyurcsányhoz és bajnaihoz cimezve:) aki érti érti, akinem nem:))

2010. aug. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

tegnap 22:24


A te szabadságodat milyen módon korlátozza ez a papírfecni? Hogyan lettél kevésbé szabad tőle? Milyen hátrányokat szenvedtél miatta konkrétan?

2010. aug. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
KÉrdező: nem sokkal különbözöl egy nagy fallikus szimbólumtól. Szaggasd anyád szoknyájának a szélét te nyomorult!
2010. aug. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

22:24


Konkrétan miért vagyok én köteles más politikai nyilatkozatait nézni bármilyen közintézménybe megyek? Másrészt az rég rossz, ha az iskolában a gyerekeknek ilyet kell olvasgatni. Utoljára a nácik és kommunisták csinálták ezt. A gyerekeket nagyon könnyű befolyásolni és a nekünk tetsző ideológiákat beléjük nevelni. Szerintem igen is korlátozza a szabad vélemény szabadságát és a jogot arra, hogy mindenki maga döntse el, hogy milyen politikai és világnézetet alakít ki. Én speciel ott voltam a szavazófülkében de nem láttam semmilyen "forradalmat", csak a demokrácia alappillérét a szabad választásokat. Másrészt mi az, hogy "új politikai és gazdasági rendszer"??? Én ilyenről nem szavaztam és szerintem senki sem! Miért kell nekem egy olyan fecnit nézegetni ami tele van valótlansággal és nem értek vele egyet? Ettől függetlenül, kiadhatták volna ezt a nyilatkozatot anélkül is, hogy bárhova ki kellene rakni.

2010. aug. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!