Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar kormány jól kezeli a...

A magyar kormány jól kezeli a járvány helyzetet?

Figyelt kérdés
2020. okt. 31. 19:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tisztelt #10 válaszoló!


1. Hiába nem zárod be a vendéglátói szektort és hiába engeded a rendezvényeket, ezeknek jelentős hiány fog képződni, mivel a többi ország korlátozásokat fog bevezetni- a külföld 99% kiesik az idegenforgalomból, és ez okoz problémát a szektorban.


(2. Amint említettem a külföldi szektor sérül. Csökken az exportnak igény. Ezzel rengeteg magyar cégnek leállás, leépítéséről beszélünk. Bocsi, erre nem tértél ki a válaszodban, csak kíváncsi vagyok, hogy az így keletkezett problémára mi lenne a javaslatod?))


3. Mivel opcionalitás párti vagy, ha jól értem, ha az iskola digitális formában szeretné folytatni az oktatást akkor azt engedélyeznéd, vagy nem, mivel az iskola korlátozza a diákok szabadságát?


+ Most, látom, hogy írtál olyat, hogy külföldi turisták visszacsalogatása- ezt hogyan tervezed/képzeled el ennek megvalósítását?

2020. okt. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
83%

Egyetemista vagyok, nálunk nagyon sok a külföldi! Folyamatosan vannak Covid pozitívak! Nincs semmi karantén! Aki beteg az nem jön suliba, ennyi a védekezés!



A tanárok semmit nem tanítanak! Más egyetemek jegyzeteiből tanulunk! Van olyan tanárunk akiről semmit nem tudunk március óta! Online "megy" az oktatás, de zh-t azt meg menjen be mindenki megírni! Nincsenek normálisan a gyakorlatok és laborok megtartva! Másodéves vagyok, tudom milyennek kéne lennie a dolognak! Egyszerűen felháborító mennyire szarnak a jövőnkre! Én egy forintot nem adnék ezeknek a tanároknak!

2020. nov. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!