Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy egyetem vezetői nyíltan...

Ha egy egyetem vezetői nyíltan kiállnak a Fidesz mellett, akkor az adott egyetem több támogatásra számíthat?

Figyelt kérdés
2020. nov. 2. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Én ezt meg nem mondom neked, szerintem egyetemi közösség eleve nem fog ilyesfélét kezdeményezni, max. fordított sorrendben, megkapják a támogatást és cserébe szükségét érzik a fidesz melletti kiállásnak.


Az biztos, hogy ha hangosan ellenvéleményt fogalmazol meg, akkor pórul járhatsz. Mikor a CEU mellett állt ki néhány Szakkollégiumi közösség, akkor a sok éves tendenciával ellentétben a lehető legminimálisabb minisztériumi forrást kapták meg. Vagy az, hogy a Corvinus rektorának (vagy kancellárjának? nem emlékszem pontosan) személyesen kell megakadályoznia a szenátus kiállását a Művészeti mellett, mert be van sz"rva, hogy rosszul viselnék a kormányban... Árulkodó, ennyit mondok.

2020. nov. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te meg vagy őrülve! Nyíltan!!!??? Kizárt. De szemlesütve, tagadva, azonban szolgalelkűen, például a Rektori Konferencia és a legtöbb vezetés egyértelműen gazsulál a kormánynak. Nem kell ebben semmiféle pártpolitikát látni, ez közönséges kisstílűség, féltik a beosztásukat, régóta nme létező irányítási tevékenységüket.
2020. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!