Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezen bejelentések után hány...

Ezen bejelentések után hány ember lesz majd munkanélküli?

Figyelt kérdés
[link]
2020. nov. 9. 10:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
2020. nov. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
#5 Nem csak ti alátok, nagyon nagyon sokan megszívják most. Ruhaiparban dolgozok (varrónő vagyok), ránk se gondolt senki tavasszal, még abból se jöttem helyre, most jön a második felvonás, próbálok még bele se gondolni, de szerintem nézhetek valami új állás után, csak kérdés, hogy most mennyire találni?... Szép kis karácsony lesz az idei sok ember számára.
2020. nov. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12 együttérzek veled , a minimális tartalékom elment tavasszal most aztán ehkopp lesz ...


Pedig csak dolgozni akarok és élni nem vagyonra vágyom.

2020. nov. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
"Főleg a kis létszámú vállalkozások szívták meg, nekik ugyanis jellemzően nincs, vagy alig van megtakarításuk. Már tavasszal rengetegen munkanélküliek lettek, akik - lévén, hogy lejárt a három hónap - mára már ki is kerültek a rendszerből, s láthatatlan munkanélküliek lettek. Nekik semmi jövedelmük sincs, és jön a tél!"
2020. nov. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Pontosan így van ahogy írod 14-es!!
2020. nov. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nyugi: amennyi megszűnik, a Vezír annyit teremt, hisz megmondta...
2020. nov. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!