Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a tetves digitális oktatás...

Ez a tetves digitális oktatás az OKJ tanfolyamokra is érvényes lesz vajon?

Figyelt kérdés
Rohadtul remélem, hogy nem!

2020. nov. 10. 08:25
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
0%

5


Te mit nyersz ezzel! Úgyis elkapod a gagyivírust, hiába reménykedsz!

2020. nov. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
74%

#4 Tudnád milyen rossz ez a digitális oktatás.....

A tanárok nagy része is sz@rik bele hogy leadja-e normálisan a tananyagot vagy sem, valamelyik egyáltalán le sem adja de a gyerek tanulja meg, mert következő nap számonkérés.

2020. nov. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
83%
Én megértem a kiakadásodat, mert velem is nagyon k*baszott a korona. Viszont el kell fogadni, hogy most ez egy ilyen év. Mindenkinek nehéz, mindenki majdnem csak "lóg a levegőben".
2020. nov. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
30%

6 te most a szakmai gyakorlatról beszélsz.



Azt is lehet online.

2020. nov. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
94%
Egy szakma 90%-át úgyis akkor tanulod meg, ha csinálod. Nekem is van pár olyan végzettségem, aminek a papírja csak fenéktörlésre jó, mert csak ilyen gyakorlati képzéses lóf@@@om van belőle nem szakmai gyakorlatom, az meg annyit is ér.
2020. nov. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
0%

Az OKJ amúgy sem ér sokat. Nem is veszik komolyan. A cégek csak ledaráltatják amúgy is hiányosan az anyagot az oktatóval aztán isten áldjon!


Most még ennyi sem lesz

2020. nov. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
61%

Még abba reménykedünk, hogy a kórházi gyakorlatra elengednek. Rengeteg dolgot nem tanultunk még, és a tavaszi vizsga már a kertek alatt kopogtat.

De ha nem, megeszi a fene az egészet, mert egy nagy kérdőjeles f@szsâg így az egész....

1-es voltam

2020. nov. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
61%

Nagyszerű lesz főleg a gyakorlatias szakmákkal pl Szakács cukrász fodrász....


Borzalmas milyen világ nem ezért fizettem én sem közel 200 ezret hogy most küldenek pár könyvet mailben ,amit nyomtassak ki plusz ido plusz pénz.... és emiatt szinten maszkaljak a varosban akkor inkább oktatás lenne normális és élhető.

2020. nov. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk a gyakorlatokat atszervezik a kovetkezo felevre, ev vegeig meg online elmeleti oktatas lesz.
2020. nov. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
100%

Én is okj-s képzésen vagyok, de nekünk már holnap vizsga.

Várom, várom, mit írnak a magyar közlönyben(az a mérvadó), de tegnap este 10 óta nincs frissebb, mint a hatodikai szám.

Miért fontos? Azért,mert benne lehet, hogy lehet-e tartani vizsgát vagy sem. Ha rendeletben leírják, hogy nem lehet, akkor talán elmarad.

2020. nov. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!