Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a tetves digitális oktatás...

Ez a tetves digitális oktatás az OKJ tanfolyamokra is érvényes lesz vajon?

Figyelt kérdés
Rohadtul remélem, hogy nem!

2020. nov. 10. 08:25
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:

11, Nem megy a szövegértelmezés, igaz?


Mit nyerek? Egy új szakmát, amivel el tudom tartani magam. A "gagyivíruson", mint írtam, én már túl vagyok. Borzasztó volt az a két napnyi hőemelkedés, és a két hetes szaglásvesztés, jó hogy túléltem...

2020. nov. 10. 15:38
 22/48 anonim ***** válasza:
32%

"Még abba reménykedünk, hogy a kórházi gyakorlatra elengednek."


Abban reménykedjünk, hogy NEM ENGEDNEK! Most érted KÓRHÁZBA világjárvány idején, érted a problémát? Titeket eü-s tanulókat már rég nem lenne szabad kórháznak még a közelébe sem engedni, a látogatási tilalom se viccnek van.

2020. nov. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
65%
Nekem megy a szövegértelemzés kérdező, fordítsuk le magyarra, az van, ami téged érdekel, mindenki más le van szarva. "Csodálatos" ember vagy...
2020. nov. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
31%

23 Mindenkit a maga gondja érdekel , más f.szával könnyű verni a csalánt ha esetleg Te fizettél volna ki X ezret egy tanfolyamra másképp állnál hozzá.

Nekem is közel 200 ezrem bánja....ez egy egyszerű melósnak egy havi keresete.

2020. nov. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
68%
Magyar közlöny oldalon még mindig a hatodikai a legfrissebb szám. Talán holnap már fent lesz.
2020. nov. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
24%
24! Itt az olyanok verik más f*sával a csalánt, aki érted KÓRHÁZBAN akar gyakorlatra menni, egy világjárvány kellős közepén, mert ő szarik másokra, hogy kiket fertőz le, igen ő más f#szával veri.
2020. nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
56%

26 És mégis akinek GYAKORLATIAS a szakmája hogyan tanulja meg másképp ? Szerencsém van mert az enyem főleg elméleti,de másképp aztán be szívtam volna.

Ha az ő szakmáját beteg embereken kell gyakorolni akkor otthon teszem azt papírlapon nem lehet ,képtelenség.

2020. nov. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
37%
27! Akkor vár, míg szabad lesz! Ennyi. Mi ebben az olyan érthetetlen?
2020. nov. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
17%

27 Egy fix,fizetett tanfolyamon jó előre megvannak már a vizsga időpontok de szakkozepben is ha ott vegzi.

Nem lehet vele várni ,mert FIX. És a gyakorlati órákat megvan h mennyit a VIZSGA ELŐTT kell teljesiteni,nincs az, hogy jo majd a vizsga után 2 hónappal bepotolom.

2020. nov. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
43%

29! értem, tehát egy VILÁGJÁRVÁNY idején, mikor olimpiát halasztunk el, akkor egy semmi kis OKJ-s vizagát, azt FIXEN MEG KELL TARTANI! Na ezt ezt add be annak, aki elhiszi...


ui. van ismerősöm, aki idén végzett, nekik a szakmai gyakorlatot elfogadták, ha megvolt a 60%, pont a vírushelyzet miatt, mondom, ne erőlködj hazudozással.

2020. nov. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!