Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a tetves digitális oktatás...

Ez a tetves digitális oktatás az OKJ tanfolyamokra is érvényes lesz vajon?

Figyelt kérdés
Rohadtul remélem, hogy nem!

2020. nov. 10. 08:25
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:

Nálunk egyébként, aki később vizsgázik csoport, azokhoz megy holnap tanár...

De valóban jó lenne, ha Magyar Közlönyben fent lenne az új szám,ott le lenne írva, hogy Okj-ra vonatkozik-e vagy sem és mi a helyzet a vizsgákkal (akár érettségin keretén belül, akár nem), meg a gyakorlati órákkal. A GYAKORLATOT valóban ott élesben a legjobb megtanulni.

2020. nov. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:

Már fent van az új szám a Magyar Közlönyből.

Én nem látok benne okj-t, de még érettségit se. Szóval csak felsőiskola, meg középsuli.

Még a "felnőtt" se szerepel a szövegben. Szóval, értelmezésem szerint:

minden vizsga megy tovább, minden okj tanfolyam (akár fizetős, akár nem), megy tovább, mintha mi sem történt volna.

2020. nov. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim válasza:
100%
Én se találtam semmit a Közlönyben.
2020. nov. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

De mondjuk ez benne van:

"Tilos a közterületen, illetve a nyilvános helyeken a csoportosulás, illetve a gyülekezés". Meg ha 10 ezer fő feletti lakosságú egy város, akkor a polgármestere dönt arról, mely közterületen legyen kötelező a maszk.

2020. nov. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:

Na, mi még a mai napon biztosan megyünk be a suliba. Tegnap este kaptuk a hírt a tanulmányi vezetőtől, hogy ott a "kiskapu", nem szerepel az új rendeletben, hogy OKJ-ra is vonatkozik. :D Ha módosítanak, és ennyi is jut, annak is örülök, mert épp a mai nappal kezdünk bele egy újabb dologba, ennyivel is több lesz a helyes(!!!!) tudásunk! Most örülök a kicsinek is.

Mi megkaptuk még a tanfolyam elején, hogy ha menet közben becseszerintik a digitális oktatást, akkor is megy tovább a tanfolyam, otthon mindenki csinálja az online felületen közzétett tananyag, illetve bemutató/oktató videó alapján. Ennek az osztály 90%-a nem örül, de ez van. Én nem azért fizettem eddig több mint 250.000 forintot, hogy kókler szakember legyen belőlem! Aki veszélyeztetett, vagy fél, az maradjon otthon, minket többieket meg engedjenek a dolgunkra.


Nem vagyok vírustagadó, de a hivatalos számok alapján nincs világjárvány, ne beszéljetek marhaságot! Ott van példának a szlovák tesztelés, nem érte el a pozitív tesztek száma az 1%-ot! Nem tudnak világszintű járványt felmutatni, akárhogy erőlködnek, hogy szétcsesszenek a világban mindent.

2020. nov. 11. 04:58
 36/48 anonim ***** válasza:
72%
A mi iskolanknak adott ki kozlemenyt a miniszterelnok. OKJ felnott kepzesre is ugyan ugy vonatkozik.
2020. nov. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki Mást mond ez igen érdekes, nálunk is azt írták,hogy OKJ re nem vonatkozik (legalábbis a miénkre mert ez felnőtt oktatás.

Nem pedig középiskola.

2020. nov. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 Alex Fly ***** válasza:
54%

14 év (ált.isk. 8. osztály) felett digitális munkarendben folyik a tanítás. Mit kell ezen túlbonyolítani? Amennyiben az OKJ-tanfolyamon ennél fiatalabbak vesznek részt, úgy marad az iskolai oktatás. Ha ennél idősebbek, akkor távoktatás.

Mit lehet ezen nem érteni?

2020. nov. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem iskolarendszerű hanem MAGÁN szervezésű egy Kft által ezért ránk nem vonatkozik csak a létszám limit.
2020. nov. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
56%

Ezt nézd kérdező van isten


"a szakiskolákban, szakgimnáziumokban és készségfejlesztő iskolákban a gyakorlati nevelés-oktatás az egészségvédelmi intézkedések szigorú betartásával jelenléti formában is megtartható, ha az tantermen kívüli, digitális munkarendben nem valósítható meg“

2020. nov. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!