Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Emlékeztek mekkora balhé volt...

Emlékeztek mekkora balhé volt abból, hogy az Index igazgatója Fideszes lett ?

Figyelt kérdés
És még is ugyan olyan hírportál maradt mint az előtt, akkor is csak az indok kellet a lázangásra, tök feleslegesen hagyták ott egyesek a munkájukat, semmi nem történt konkrétan. És most itt van ez az egyetem szitu, hogy balhéznak hogy Fideszes lett az igazgató, ugyan az a sztori mint az indexnél.
2020. nov. 10. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Igen, emlékszem.
2020. nov. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%

Nem, annyi történt, hogy az Index megszűnt ilyen néven van helyette a [link]

Az index néven egy lightos kormánypárti lap működik, a név maradt ellenben semmi más.

2020. nov. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

Emlékeztek, hogy az Origo sem egyből Sorosozással és migráncsozással kezdte, hanem bő 1 év alatt jutott el propaganda szintig?


Teljesen lényegtelen egyébként, én megadom az időnek a bizonyítás jogát. Ha jövő ilyenkorre is ilyen marad, akkor tévedtem, fogjatok a szavamon.

2020. nov. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Egyetértek az előttem szólóval, annyi módosítással, hogy majd a '22-es kampányidőszakban meglátjuk, hogy is áll a lap. Illetve, hogy van elég propaganda oldala a kormány sajtónak, az is elég nekik, ha kényes helyzetben felsőbb utasításra egyes tabu témákat nem ír meg az index.
2020. nov. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!