Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan ered az a tévhit hogy...

Honnan ered az a tévhit hogy a magyar egészségügy nem jó?

Figyelt kérdés

Hála az Istennek ritkán járok de eddig csak jó tapasztalataim vannak.


Múltkor időpontot kértem szemészetre, már másnapra adtak időpontot.


Igaz adtam egy kis kenőpénzt a hölgynek de ez így korrekt.



2020. nov. 13. 01:53
1 2 3
 11/22 hollófernyiges ***** válasza:
54%

"Igaz adtam egy kis kenőpénzt"


Senki sem érzi a kérdésben a szándékos iróniát?

2020. nov. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Fortissima Finguss ***** válasza:
0%

10

Szerintem ott is pont olyanok, csak a feladatok egyszerűbbek. először is kötelezik őket gondolom a vészhelyzetre tekintettel.

Másrészt mi a gyógyítás abban amit csinálnak. Aids és Ebola ellenes gyógyszerekkel é kemény antibiotikumokkal tömik őket és a gyógyításra alkalmatlan lélegeztető gépre kapcsolják őket..Inkább a megsemmisítésre vagy gyilkolásra emlékeztet a dolog..

2020. nov. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
56%
Vegyétek már észre, hogy a kérdezö csak szarkasztikus akart lenni. Bizonyiték: "Igaz adtam egy kis kenőpénzt a hölgynek de ez így korrekt."
2020. nov. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
28%
Amúgy azt nem értem, ha kenőpénzt ad valaki vagy hálapénzt ad az miért nem megy magánba? :) Ott nem kell kenőpénzt adni sem hálapénzt. Kifizeted a vizsgálatot, a kezelést és megvan oldva. :D. Lehet még olcsóbban is kijössz. Szemészeti magánrendelésért 7000 fonritot kértek el tőlem múltkor. Most ennél kevesebb kenőpénzt nem fogsz adni a TB-s szakrendelésre. :D Na meg szemészetre menni TB-s alapon nagy hiba ...
2020. nov. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 nemaRendőrség ***** válasza:
0%

@9

Ellenben ha elüt az autó a zebrán akkor nem 250millió forint hogy megműtenek, hanem fizeti a tb.

Biztosítás mivoltából ered, hogy akkor a legjobb ha sohasem érte meg neked, mert akkor makk egészséges voltál

2020. nov. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
45%
Sajnos mi az utóbbi időben sokat voltunk kórházban, engem 2* műtöttek, tesómat is 2*,apum meg leukémiás lett, szóval múlt hónapban 3 hetet, szeptemberben 1 hetet, augusztusban 1 hete volt kórházban. Debrecen Klinika,Debrecen Bartók kórház. Az egész családom, és szerintem is tökéletes volt az ellátás, a színvonal, a dokik, hát az ápolók közül volt aki egy kicsit durvább volt, de ezért nem hiszem hogy Kásler vagy Orbán lenne a hibás. Sőt, sajnos 2010 előtt is voltunk kórházban amit pl fateromnak szedni kell naponta vérnyomás csökkentőt, itthonról kellett bevinni neki,na most ez nem így van, ott adják azt is. A Klinikán a nőgyógyászaton feküdtem, na az pl. akkor 2014-ben lett felújítva, 2 szobba között 1 új fürdőszoba, nem kellett kicammogni a folyosó végére, mint régebben. Tehát nekem csak jó véleményem van!
2020. nov. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
* szoba
2020. nov. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#16 Örülök :) Nekem a nagyszüleim kerültek az utóbbi években gyakran kórházba. Sajnos nekem az volt a tapasztalatom, hogy a VIP (15 ezer/éj+háladíj)-es szobába már vinni kell az evőeszközt a wc papírt és a törölközőt. Anyum ott aludt, mert a nővérek este nem elérhetők, hogy egy csípőprotézises beteget kisegítsenek a wc-re este többször, mikor már nem kell katéter.


Csak összehasonlításképp Németországban a külön szoba akkoriban 5000 ft/éj volt.

2020. nov. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem rég voltam magán dokinál. Profi ellátás és kedvesek. Nincs velük semmi baj.
2020. nov. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
ez troll kerdes ? sajat magad irtad le hogy azert adtak idopontot mert lefizettel valakit, amire nem lett volna szukseg, ha jo lenne az egeszsegugy ...???
2020. nov. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!