Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor hogy tudjak örülni...

Most akkor hogy tudjak örülni úgy a magyar labdarúgás sikereinek, hogy közben mégse látszódjon, hogy a Orbán törekvéseivel nem értek egyet?

Figyelt kérdés
2020. nov. 18. 22:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Qurvára senkit nem érdekel már a foci, de ne zavarjon.
2020. nov. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
A válogatott Magyarországot és a magyarságot képviseli a pályán. Ha neked a politika annyira fontos, hogy a hobbijajdat is elbaxod miatta, mert a zOrbán örül ennek és baxxa meg, akkor te a Törököknek szurkolsz, akkor beteg ember vagy.
2020. nov. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Hát, igen: amikor a magyar válogatott kijut az Európa_bajnokságra, majd simán megnyeri a Nemzetek Ligája csoportját, akkor hirtelen senkit nem érdekel a foci, de ha egyszer kikapunk, akkor azonnal jönnek az Orbánozások, stadionozások és a többi. Tipikus ellenzéki logika... :)
2020. nov. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én se értek egyet sok kérdésben a rezsimmel, de a foci sikereknek örülök.
2020. nov. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

"ha egyszer kikapunk, akkor azonnal jönnek az Orbánozások, stadionozások és a többi. "


Erre egyszerű lenne a megoldás. A focit támogassák a focirajongók. Ők befizethetnének egy számlára. Engem nem érdekel a foci, úgyhogy én egy fillért sem adnék rá, akár nyernek, akár vesztenek.

2020. nov. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
Azért, mert pót-pót selejtezőn kijutottak, semmit nem értek el. Ott vannak, ahol eddig. De a zorbán költhetné rájuk a SAJÁT pénzét.
2020. nov. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%
"kenyeret (közmunka) és cirkuszt (foci) a népnek" Mi kell még? "54 ezer forintból meglehet élni" mondta ezt egy milliárdos.
2020. nov. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Közmunka se mindenhol van, foci végképp nincs (falusi nem is lehet), csak nagy BL meccsek. Így marad a jónépnek a kocsma (és a késelés).
2020. nov. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Ne legyetek olyanok mint az a józan bolond Fajkasházy Tivadar! Valaki vagy szereti a focit vagy nem. Ez nem politikai kérdés. Valamikor a 80 as években láttam eredményes jó focit. Jó látni hogy újra eredményesek. Ennyi. A politika más.
2020. nov. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%
Én egész könnyen eljutottam arra a szintre a 3-4. többszázmilliárdos stadion környékén, hogy őszintén drukkolok a magyar válogatott/csapatok ellen.
2020. nov. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!