Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen sötétek az emberek?

Miért ilyen sötétek az emberek?

Figyelt kérdés
Hogy nagyképűen fröcsögve mondja hogy a vírust Trump megbuktatására találták ki nem létezik, ha beadják az oltást zsidóvá válnak, agyat irányító nano szondák vannak benne, a vírust kannibálok találták ki hullákat enni, gyíkemberek vannak mögötte, ez csak néhány szemezgetve azokból a facebook kommentekből amit láttam az utóbbi hónapokban. Mindenféle korosztálytól 15-70 ig. Egyszerűen a szemének alig hisz az ember, és akkora arccal tudják ezeket kommentelni mindenhova. Ezt a réteget ha elkapják a vírust miért kell majd ellátni a kórházban?

2020. nov. 18. 23:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Az internetről annak idején azt hitték, eljuttatja a tudást mindenkihez. Ehelyett a hülyék terjesztik rajta lelkesen a hülyeségeiket, köztül az idióta összeesküvés elméleteket.


Hülyék régen is sokan voltak, de nem volt saját médiájuk, hogy a hülyeséget terjesszék. Most már az internettel van.

2020. nov. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem akarok zsidóvá válni.
2020. nov. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Ilyeneket ebben a formában senki sem állít. Ezt te is jól tudod. Amit te itt csinálsz, az szarkasztikus formában előadott szalmabáb-gyártás. Egyetlen célja, hogy magadat okosabbnak láttasd. De kudarcot vallottál.
2020. nov. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

3: én olvastam máshol is, hogy pl. "a vírust Trump megbuktatására találták ki"


Teljesen komolyan állítják.

2020. nov. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Nekem egyrészt a Fogd a pénzt és fuss című film jutott erről eszembe, mikor Woody Allen kapott egy kísérleti gyógyszert, amitől rabbivá változott :D


Na egyébként: Kegyetlen buta phasz emberek is léteznek és fognak is. Egyszerűen egy kicsit is értelmes embernek kerülni kell őket és cső.

2020. nov. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Miért ilyen sötétek az emberek (...hogy egy Trumpos kérdést a Magyar politika rovatban tesznek fel)?

...de hogy válaszoljak is: ne kommentelőkbe köss bele, ott bőven akad fajankó mindkét oldalon. Ha már vírus, inkább azt magyarázd el nekem, hogy Vágó Pista bácsi miért nyilatkozta azt tavasszal, hogy Orbán Viktor ki akarja nyírni az időseket; Szabó Tímea miért hazudta azt a parlamentben, hogy Magyarországon halnak meg a legtöbben a Covidban; Korózs Lajos miért készített kamuvideót egy álmentős beteges hazudozót felhasználva? (Ők nem kommentelők, hanem politikusok, illetve parlamenti képviselők.)

2020. nov. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
13%
Nem sötétek ők, hanem paranoid személységek. Vessetek a mókosok elé, ha nem így van.
2020. nov. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy Trump csinálta hogy kína gazdaságát visszafogja. Hisz kínába terjedt el. Meg azt is olvastam, hogy kína csinálta hogy az amcsik gazdaságát visszafogja. És közben a saját felkelőit is megtizedelje. A gyíkemberek nem vírust csinálnak
2020. nov. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha konkrét választ vársz, nyilván kognitív disszonancia van mögötte. Adott veszélyre válasz a tagadás, így nem tűnik olyan veszélyesnek. Gyakorlatilag ugyanaz, mint amikor mindenki 260-nal száguldozik, mert a balesetek úgyis mindig valaki mással történnek.
2020. nov. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy a szélsőségekre büszkének lehetne lenni, bármelyik irányban szélsőséges is az a vélemény. Pl oké hogy ezek szélsőséges konteók, de mondjuk a szélsőséges rettegés is káros, az emberek meg nem tudhatnak mindig mindent. Egyszerűen meg kellene hallgatni azokat akik egyértelműen a nemhülyék közé tartoznak, a látszólag és ránézésre is hülyékkel meg felesleges példálózni és eszközként használni őket a nemhülyékkel való nézetkülönbségekben.
2020. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!