Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kötött le a kormány 12...

Miért kötött le a kormány 12 millió adag vakcinát ? Kötelező oltás lesz mindenkinek?

Figyelt kérdés
Megdöbbenve látom a képernyőn (tv) hogy 10 millió lakosra 12 millió vakcinát kötöttünk le. Gondolom ez elővásárlásnak számít. Mindenkit kötelezően beoltanak csecsemőtől nyugdíjasig? Van kapacitás az összes embert leoltani? Mind beleegyezünk majd? 😦

2020. nov. 19. 18:41
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Majd a Kubatov lista alapján kiosztják a Böske utalvánnyal együtt a fejadagot.

Csöngetnek. Mari néni elcsoszog a bejáratig.

- Csókolom Mari néni - mondja a megtermett TEK huszár az ajtóban

- Jaj drágám de jó, hogy jött. Éppen elfogyott a zsák krumpli, amit a múltkor adtak. Van krumplija megint?

- Most sokkal jobbat hozok, Mari néni. Szputnyikot!

-Jaj lelkecském! Nem kell nekem űrhajó, Egy kis Erzsike utalvány esetleg nem lenne - Hunyorog ravaszul Mari néni.

- Dehogynem! Az is van! De elébb tartsa csak ide a jobb karját. Gyürje fel a kis otthonka ujját!.....

2020. nov. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
24%

20


Tehát a tény, hogy most nem kell várni arra, hogy legyen ki tesztelje nem érv, mert USA-ban fizetnek érte... ÉRTEM!


A lényegtelen konklúziókkal nem is törődnék...


Fontos a transzparencia? Nem, neked nem a transzparencia a fontos. Neked az a fontos, hogy 0.00000 rizikót vállalhass ezzel, más majd megeteszi helyetted. Közben meg lehet lefertőzöl majd 300 másik hasonló embert, brávó!

2020. nov. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

#22 látszik, hogy kifogytál a racionális érvekből és átváltottál személyeskedésbe. Tudod, azt érvelési hibának szokták hívni.


Nem vagyok köteles neked semmiről beszámolni, de tudod én február vége óta home office-ban vagyok. A feleségemen kívül akivel egy háztartásban lakok nem találkoztam senkivel. Igen, a szüleimmel sem, ismerősökkel sem. Csak virtuálisan. Soha nem volt olyan, hogy ahol kötelező volt ne hordtam volna maszkot és ne tartottam volna a távolságot (ellenben sok más idiótával szemben). Egyedüli hely ahova járok a bolt és az egészségi sétám. De azokat is csak akkor ejtem meg mikor nem csúcsidő van és kb senki sincs az utcán. Élvezem a nyugalmat.


Szóval kedves #22 válasz erre:

"Közben meg lehet lefertőzöl majd 300 másik hasonló embert, brávó!"

HA NEM ISMERSZ VALAKIT TARTSD MEG MAGADBAN A GYÖKÉR VÉLEMÉNYED. Engedd meg, hogy én is éljek ezáltal egy érvelési hibával.


Az meg, hogy ki milyen rizikót vállal az döntse el saját maga. Aki úgy érzi, hogy veszélyes rá bármilyen okból a vírus az nyugodtan adassa be magának. Már azzal sokat el lehet érni ha a veszélyeztetettek be lesznek oltva és még pár kevésbé veszélyeztetett. Elmondták, hogy magas hatásfokú vakcina esetén bőven elég ha a lakosság fele beadatja magának és kb vége lesz.

2020. nov. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
95%
Az emberek többsége nem akarja az oltást. Az oltás idővel kialakuló mellékhatásaiért a gyártó nem vállalja a felelősséget. Mégis rákényszeríthetnek? Hogy lehet ezt elkerülni?
2020. nov. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.


Vagyis de. Ha elvonulsz a nyüzsgő világból. Értsd veszel egy tanyát, mindent megtermelsz saját magad, nem mész emberek közzé, nem keresel pénzt. Legalább addig a pár évig amíg lecseng a dolog.


Mindenkinek szíve joga dönteni. Amúgy én ismerek ilyen embereket akik így élnek. A gyerekek nem járnak suliba, otthon tanulnak.

2020. nov. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%

Itt te csináltál érvelési hibát, ahogy említettem is "lényegtelen konkúzió"


Nem nyúlsz semmihez, nem érintkezel a feleségeddel sem, rendben, legyen!


Boldog home officet a következő 1.5évben

2020. nov. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
100%
De ha beoltanak, attól még tudod terjeszteni, ha kapcsolatba kerültél a vírussal, annak ellenére hogy te magad könnyen vagy tünetmentesen veszeled at. Mi atestunk rajta, nekünk nem volt súlyos. Remelem, nem lesz kötelező, mert nem bízom benne. Szvsz okafogyott fiatalokat oltani, akik már túl vannak rajta. Igyis úgyis terjed ha oltott vagy ha nem....
2020. nov. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%

27


Az oltás lényege az, hogy később a szervezet hamar felismerje a kórokozót, és legyőzze hamar. Nem, nem leszel fertőző, mert nem lesz mi fertőzzön, ugyanis a szervezet egyhamar kinyírja.


Eszméletlenek vagytok

2020. nov. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
92%

Tok logikus beoltatni 7 milliard embert a foldon mikor csak max 1-2% hal bele.

Egy vakcinaval, amelyet alig teszteltek es senki sem tudhatja a hosszu tavu hatasait, sot a gyartok felelosseget sem vallalnak:DD nekik csak a penz a fontos... a vilag vezetoinek csak az kell. Maskulonben nem a maszkokat, a vakcinakat meg a halalos aldozatokat nyomnak a kepunkbe 0-24, hanem az egeszseges eletmod fontossagat es megteremtenek ehhez a korulmenyeket. De nekik nyilvan nagyobb business, ha az ember eszi az egeszsegtelen vackokat, nem mozog, otthon ul es majd tomi magaba a gyogyszereket es vakcinakat.


A dohanyzas egeszsegtelen, nem? Rettento karos es undorito, nem? Erdekes, megsem propagandal ellene a vezetoseg 0-24 mindenhol. Sot, ahol mar az utcan is maszkot kell hordani es le akarod venni, hogy levegozz, hogy tiszta, friss levegot vegyel, az tilos!! De levenni a maszkot, hogy cigizz, ezzel sulyosan karositva magadat es a kornyezetedet, azt szabad! Nehogy csodbe menjen mar a dohanyipar.


Az emberek azt se tudjak mibol all a vakcina, de belovetik magukba. (Pl a legyengitett virusbol is, tudjatok, amitol feltek, nehogy elkapjatok. De magzati maradvanyokat is felhasznalhatnak akar hozza es egyeb fincsi hozzavalot. De nyilvan ez senkit sem erdekel. Ahogy az sem, hogy gyakori mellekhatas lehet pl a laz is. Tehat ha beoltatod magad is jo esely van ra, hogy belazasodsz es nem erzed jol magad 1-2 napig, pont mintha siman a virust kaptad volna el...es ha ujra es ujra be kell oltatni magad akkor meg plane mi ertelme:D majd beolt a termeszet, miert kell mindenbe beleszolnia az embernek? Ismetlem max 1-2% hal meg, akik veszelyeztett kategoria amugy is...oltassa be magat az, aki fel a virustol. A tobbieknek meg hagyjak elni az eletuket... Aki fel a virustol az beoltatja magat es kesz. Nem fogja elkapni attol, aki nem oltatta be magat, hisz ez a lenyege nem?


Nagy business elhitetni a vilaggal, hogy a virus ugy terjed, hogy levegot lelegzel ki az orrodon es ezzel megfertozodik az, aki ott jarkal, ahol te. Remelem legkozelebb az lesz, hogy ranezessel terjed es akkor a szemunkre is huzhatunk maszkot! :-)

Ja es persze az osszes, egeszseges (akarom mondani "tunetmentes") ember egy veszelyforras. Igazabol 103032 masik virust is hordozhatnek tunetmentesen(lehet hordozok is), amelyet atadhatnek barkinek a kilelegzett levegommel, es ez mindig igy volt es mindig igy lesz. Megsem felt senki eddig. Mert nem teszteltek tunetmentes, egeszseges embereket lepten nyomon. Csak a tenyleges betegek szamitottak. De regen senkit sem erdekelt, hogy kicsit faradekony voltal, folyt az orrod, fajt a torkod vagy akarmi.. orvoshoz se mentel el vele, igy tokeletesen ignoralta mindenki.

2020. nov. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!