Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ezek közül melyik...

Szerintetek ezek közül melyik adó hitelesebb és melyik ferdít kevésbé?

Figyelt kérdés

A kérdésemet ez a kép ihlette:


[link]


Én azon az állásponton vagyok hogy valahol mindegyik blöfföl, viszont melyik lehet az amelyik kevésbé?



2020. nov. 26. 15:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
23%
Ja akkor jó, azért is kételkedtem, bár tényleg kinézem belőlük.
2020. dec. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
40%
7-es vagyok: Igen, ez valóban megtörtént, évekkel ezelőtt volt már, de a mai napig emlékszem rá.
2020. dec. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül Meg Griffin a legőszintébb. :)
2020. dec. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Alex Fly ***** válasza:
84%

Akkor sorrendben:

M1, TV2, HírTV - ezeket a KESMA üzemelteti és a kormány szócsövei. Propagandaadók, a korrekt tájékoztatás leghalványabb nyomai nélkül

RTL - külföldi tulajdonban van, így elméletileg független. A gyakorlatban viszomt a tulajdonosainál olyan mértékben kiverte a biztosítékot a kormány kísérletr a bevételeik jelentős részének lenyúlására, hogy nyíltan kormánykritikus lett. Viszont mint kereskedelmi (profitorientált) adó, a független és objektív tájétoztatással szmben elsőbbséget élvez a nézettség (azaz a bevétel) maximalizálása, így nem feltétlenül a legfontosabb események kerülnek a hírekbe

ATV - magánkézben levő adó, amely nagyrészt a boldog emlékű Budapest TV alapján működik: mivel a tulajdonosa (a Hit Gyülekezete) nem szolgáltat műsort napi 24 órában, a fennmaradó műsoridőt értékesíti; azaz mindenkinek a műsorát sugározzák, aki megfizeti. A tartalomért nem az ATV, hanem az adott műsort készítő felel - adott esetben ez lehet teljesen pártatlan tájékoztatás vagy akár manipulatív propagandaanyag is...

2021. jan. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!