Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok akik a keresztény,...

Azok akik a keresztény, konzervatív értékrend miatt szavaztak a fideszremit gondolnak ma?

Figyelt kérdés

Gondolok most a tavalyi Borkai ügyre, Kaletára, Szájerre és Demeter Szilárd kijelentéseire.


Ez hol keresztény és hol konzervatív?



2020. dec. 1. 18:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%

6 vagyok - újabb lepontozásra jelentkezem a nemértőktől. re9: hol mondtam, hogy nem probléma? baj, és alázzák, méltatlanok az ország képviseletére - ám nem az én asztalom, majd foglalkoznak vele, akikhez tartozik. Ami hozzám tartozik, azt olvasd el a 6-ban, csak ismételni tudom.

Attól, hogy vannak méltatlan képviselői a kereszténységnek, attól a krisztusi tanítás semmit sem változik.

Vannak méltatlan képviselői a magyar nyelvnek -akik trágárul, beszélnek - de attól még Arany János költészete változatlanul arany fényben ragyog. Egyetértesz?

2020. dec. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
18%

11-es.

Arany János költészete hogy kerül képbe a kérdésben felvetett dolgokhoz?

2020. dec. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

"Foglalkoznak vele akikre tartozik"


Pont ez a baj hogy ő sem foglalkoznak vele. Kaleta fél millió ft büntetést kapott és felfüggesztettet.

Borkai azon kívül hpgy nem kap olimpiai járadékot semmi.

2020. dec. 1. 20:01
 14/16 anonim ***** válasza:
13 igen, ez baj. Kaleta szégyent hozott az országra. Az ország képviseletében? Munkahelyi gépén kereskedelmi mennyiségben? gyalázat.
2020. dec. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

6 és 11!

"hol mondtam, hogy nem probléma? baj, és alázzák, méltatlanok az ország képviseletére - ám nem az én asztalom, majd foglalkoznak vele, akikhez tartozik. Ami hozzám tartozik, azt olvasd el a 6-ban, csak ismételni tudom."


De igen, a Te asztalod is, ugyanúgy, ahogy az enyém is! Miért szavaztál a FIDESZ-re? Vagy azt gondolod, hogy akik a szavazóurnákhoz járulnak, amíg bedobják a szavazatukat tartalmazó borítékot, ez jár a fejükben?:

"Mintha pásztortűz ég őszi éjszakákon,

messziről lobogva tenger pusztaságon,

Toldi Miklós képe úgy ragyog fel nékem"....


...bárcsak Orbán Viktor lenne, belül ezt remélem.


Hát, nagyot tévedsz. A szavazók táborától mindenféle kultúra, annak megőrzésének még a gondolata is eszméletlenül távol áll.

2020. dec. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az ilyen cickányokat ki kell rakni,amit meg is tesznek.
2020. dec. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!