Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meg lehetett volna akadályozni...

Meg lehetett volna akadályozni az egészségügy összeomlását, ha augusztus utolsó 3 hetében a lehető legkeményebb szigorításokat vezet be a kormány?

Figyelt kérdés
Pl. 24 órás kijárási tilalom még az iskola elindulása előtt. Most gyakorlatilag emberek ezrei halnak meg, akiken lehetne segíteni, ha elég eü-s dolgozó jutna a betegekre.

2020. dec. 1. 20:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#10 Egy súlyosabb égési sérülés hol nem "sürgősebb eset"? Ha ő nem ment vele orvoshoz abban nem az egészségügy a hibás. nekem is kellene mennem orvoshoz egyéb dolgok miatt, de az nem az orvosom hibája, hogy most járvány van ezért csak időpontra lehet menni és még nem kértem időpontot - tehát én nem mentem el.

Édesanyámat nemrég kellett kórházba vinni, az ügyeletes orvos sok beteghez ment előtte, tényleg nem tudott kijönni azonnal, de 4-szer felhívott minket telefonon miközben egyik betegtől a másikig ment, amíg ki nem ért hozzánk. Anyámat másnapra már meg is műtötték, már otthon lábadozik. Szóval nem kell a duma arról, hogy összeomlott az egészségügy. Nehezebben mennek a dolgok és nekik, az egészségügyben dolgozóknak ez most még nehezebb, mint előtte - de nem omlott össze semmi.

Nagyon nem értem miért kell sértegetni az egészségügyben dolgozókat, végzik a munkájukat.

Az hogy egy járványban meghalnak emberek az nem az egészségügy hibája hanem a járványé.

2020. dec. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
utolsó: senki nem sértegette az eü dolgozókat.
2020. dec. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
#12 Te minek másnak nevezed azokat amik itt is elhangzanak, hogy összeomlott az egészségügy meg nem látják el a betegeket? Ez az ő munkájuk, ha valaki ezeket hangoztatja akkor az illető szerint nem tudják, nem képesek a munkájukat végezni, rosszul dolgoznak. Engem mélyen sértene ha az én munkámról így beszélnének.
2020. dec. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%

az egészségügy összeomlása a rendszer túlterhelődéséről szól.


ezen túl meg a szabályozásról van szó.

2020. dec. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
pl. ismerősöm stroke után, rehabilitációra lenne szüksége, de a területileg illetékes kórházak reh. ágyai covidosoké...
2020. dec. 2. 20:34
 16/17 anonim ***** válasza:
15%

Amíg mindenki, aki valaha a kórtörténete alatt COVID-os volt, az COVID halott, addig nincs sok értelme ezeknek a számoknak.


Ennyi erővel számolhatnánk a herpesz halottakat is ugyanígy. Plusz a herpesz fertőzöttöket is.

2020. dec. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
35%
A határokat március óta zárva kéne tartani, bejutni csak magyar állampolgároknak lehetne és addig karanténban kéne lenniük, amíg nincsen negatív eredményük.
2020. dec. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!