Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz arról, hogy a...

Mit gondolsz arról, hogy a PDSZ 1 hónapos téli szünetet akar a közoktatásban a szerintük magas fertőzöttségi arány miatt?

Figyelt kérdés
Természetesen azért a decemberi fizetésük 100%-át kérnék, hiába nem dolgoznának egy napot sem a hónapban :)

2020. dec. 2. 16:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Hogy idióták, mert a nyári szünetből vennének el. És a tanárok ezellen erősen tiltakoznak. Nem is ok nélkül.
2020. dec. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%
Azzal egyet tudnék érteni, ha 1 hónappal előbb elkezdődne az iskolai szünet. Ha ezért cserébe feloldják a korlátozásokat. Engem az sem érdekel, ha megkapják a pénzt a pedagógusok, de legyen lehetőség újra ÉLNI, ne csak vegetálni.
2020. dec. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
60%

"hiába nem dolgoznának egy napot sem a hónapban"

Nincs tanítási szünet, most is dolgoznak. Menjél te is tanárnak, ha olyan jó nekik.

2020. dec. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%
3-as, de azt akarják hogy ne kelljen dolgozni 1 hónapig.
2020. dec. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
48%
Nem azt akarják, hanem azt, hogy ne kelljen bemenniük a vírusok közé. De azt nyilván ők is tudják, hogy akkor valamikor (magyarul a nyári szünetben) le kellene dolgozniuk, hiszen meg van határozva, hogy hány tanítási napból áll egy tanév.
2020. dec. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
35%
Én azt nem értem miért nincsenek már itthon a gyerekeim. általános iskolás felsősök. Át kellene állni digitálisba karácsony előtt legalább 10 nappal, és akkor legalább családon belül lehetne enyhíteni. Így számunkra esélytelen hogy találkozzunk a nagyszülőkkel. Szeptember óta nem ölelték meg az unokáikat.
2020. dec. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%

"miért nincsenek már itthon a gyerekeim. általános iskolás felsősök"

Valószínűleg azért, mert nem kértél számukra egyéni tanrendet (vagy hogy hívják).

2020. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%
Valószínűleg azért nincsenek a felsős gyerekeid otthon, mert a többi szülőnek nincs már erre az évre szabadsága, és nagyon helyesen, erre is gondolnak amikor a hülye korlátozó szabályokat hozzák.
2020. dec. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
31%

"a felsős gyerekeid otthon, mert a többi szülőnek nincs már erre az évre szabadsága"

Felsős koromban már simán megmelegítettem az ebédemet, tehát elvoltam otthon úgy, hogy nem hogy mobilteló nem volt (mindenkinek mindegyik zsebében...), hanem vonalas telefon se, ráadásul kénytelen voltam nyílt lángot használni a művelethez (gáztűzhely).

Ha egy mai gyerek nem tud megnyomni egy gombot a mikrón, kérhet telefonos segítséget.

Akkor miért is kéne a szülőknek szabi ahhoz, hogy a felső tagozatot is bezárhassák?

2020. dec. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

Ne viccelj már, egy felsős azaz pl 5.osztalyos gyerek 10 éves! Ki hagy otthon egyedül akar 10-12 órára egy 10 éves gyereket?

14 év alatt amúgy is gyermekkorú, a szülő teljes felelősséggel tartozik minden mozdulatáért.

A 12 éves lányom sem hagynám egyedül, nemhogy egy 10 évest.

A tanároknak büdös a munka,és pénzt is akarnak keresni.

Úgy zárnék be iskolát, hogy a tanárok fizetetlen szabira mehetnek...kivancsi lennék, akkor is ennyire akarnak-e ezt a bezarast

2020. dec. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!