Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az a kérdésem hogy valaki...

Az a kérdésem hogy valaki csinált már ilyen egy 1 hónapos fekvőtámasz kihívást? És ha igen mennyire látszik meg? Például ha én mindennap 50-et lenyomnék 1 hónapon keresztül, az ugye 1500 fekvő.

Figyelt kérdés
Sziasztok, azt szeretném kérdezni hogy valaki csinált már ilyen egy 1 hónapos fekvőtámasz kihívást? És ha igen mennyire látszik meg? Például ha én mindennap 50-et lenyomnék 1 hónapon keresztül, az ugye 1500 fekvő.

2020. nov. 27. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, mint a legtöbb kihívás.
2020. nov. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A legtöbb kihívás médiaszenzáció. Alapból hatásos lehet ha nem mindennap csinálod a fekvőket 30 napig, majd abbahagyod. Viszont a fekvőktől csodát ne várj.


Ezeknek a kihívásoknak a fő értelme, hogy addig is róluk beszélnek meg menő dolog. Viszont lehet előnyös is elkezdeni.

2020. nov. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én éppen egy 30 napos fekvőtámasz kihívás (100 fekvő 30 napig) miatt kezdtem el edzeni. Pontosabban nem csak ez miatt, de ekkor jöttem rá, hogy igénylem a mindennapos mozgást/edzést+jó csinálni. Talán fél centivel nőtt a karom, meg 1-1 centivel a mell-váll kerület, de az is csak azért, mert nagyon vékony voltam és a nulláról kezdtem. A végére viszont sokkal több fekvőt tudtam egyszerre megcsinálni.


Amúgy egyetértek azzal amit írtak, hogy ne minden nap csináld, valamint próbáld edzésről edzésre növelni valahogy a terhelést. Ezekkel se kell csodát várni 1 hónap alatt.

2020. nov. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!