Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy megjelent a...

Miért van az hogy megjelent a koronavírus oltás,briteknél alig van oltási kedv, erre a kormányuk bejelenti hogy új minden eddiginél veszélyesebb vírus terjed, ezért le kell zárni egész Dél-Angliát?

Figyelt kérdés
Másnak nincs olyan érzése, mintha ahogy közeledik az oltás ami ELVILEG önkéntes lesz, még jobban ráerősít a média, esetleg a politika is erre az egészre?
2020. dec. 20. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

Jajj de unalmas már az állandó hazudozás. A Brittek 71%-a támogatja az oltást, beoltatná magát:

[link]

Persz le lehet pontozni, attól még ez a tény, a te állításod meg alap, forrás nélküli hazugság.

2020. dec. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kérdeztem, nem állítottam semmit!

Mivel érdekel ki mit gondol erről.

2020. dec. 20. 12:22
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
#1 nehogy azt hidd. Minden héten van néhány tüntetés.
2020. dec. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az a baj a fősodrású média ezt nem mutatja.

Bolgároknál, franciáknál, briteknél iszonyatos tüntetések vannak minden nap.

A legdurvább a francia helyzet.

Még sem szól róla semmi a hírekben.

ezt is érdekesnek találom.

pedig a közösségi médiában osztanak meg olyan videókat, hogy az már szinte nem is tüntetésnek tűnik.

Média be sem számol róla, mert minden rendben őszerintük.

2020. dec. 20. 12:37
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Nővérem Londonba él és amúgy nagyon sokan vannak úgy vele, hogy nem is foglalkoznak a korlátozásokkal. Ezen kívül attól, hogy megjelent az oltás, még nincsen 66 millió ember számára elegendő. Amúgy sem Dél-Angliát zárják le. Amúgy miért kellene azt tolni, hogy jaj mennyien tüntetnek?
2020. dec. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Én meg akkor kérdezem, hogy mire alapozod, hogy alacsony az oltási kedv a briteknél?
2020. dec. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Egy ismerősöm Párizsban él, és semmilyen tüntikézés nincs ott, mindenki felfogta, hogy ez van és kész.
2020. dec. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

"Kérdeztem, nem állítottam semmit!"

Akkor menjünk le ovis szintre.

Ezeket állítod:

1. Van koronavírus oltás.

2. Briteknél alig van oltási kedv.

3. A brit kormány azt állítja, hogy minden eddiginél veszélyesebb vírus terjed.

4. A brit kormány azt állítja, hogy le kell zárni egész Dél-Angliát.


Ezt kérdezed:

1 Miért? (Nem derül ki a fenti négy közül pontosan melyikre, vagy melyekre irányul.)

2020. dec. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%
A tüntetések meg... mindenre találni néhány száz embert, aki unatkozik, fél, utálja a maszkot, utálja a kormámyt, utálja az ellenzéket, utálja, hogy kék az ég, stb. A franciáknál, spanyoloknál, olaszoknál akkor is kb. hetente vannak tüntetések ha nincs vírus. Mi olyan meglepő abban, hogy néhány tuzat, esetleg néhány száz ember tüntet valami ellen? Miért kellene minden egyes tüntetésről beszámolnia a nemzetközi médiának? Aztán persze lehet az újabb összeesküvés elméletet gyártani, hogy elhallgatják a tüntetéseket, pedig rengetegen tünetetnek. Igaz erre semmilyen forrást nem tudnak ezek az emberek muatatni, mert nincs, kérdés, hogy akkor ők honnan tudnak a világ minden táján, vagy akár csak Európában zajló rendszeres tüntetésekről ha nem számol be róluk a média...
2020. dec. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!