Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Határon túliként kire szavazha...

Határon túliként kire szavazhatnék?

Figyelt kérdés

A Fideszre nem szeretnék, mert nem értek egyet azzal az iránnyal, amit az utóbbi időben képviselnek, illetve túl sok kétes ügyük volt már, rejtélyes meggazdagodások és miegymás.

Az ellenzéki összefogásra Gyurcsány miatt nem szavaznék, hisz nyíltan utál minket és ellenünk uszít másokat.

A Mi Hazánk esélytelen, túlságosan radikálisok, az ő gyűlöletkampányuk és könyvdarálásuk is távol áll tőlem.

Marad a Kutyapárt, vagy van egyéb értelmes jelölt is?



2020. dec. 28. 03:24
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
83%
Pontozz le ha akarsz, de miért szavaznál egy olyan ország választásán ahol nem élsz? Félre ne értsd, szetintem teljes értékű magyar vagy, részemről a Londonban élőnek sem kéne szavaznia.
2020. dec. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
84%
Határon túliként ott szavazz ahol az adódat fizeted. Nem értem, miért kéne akkor is szavaznod, ha nincs számodra jó jelölt, ráadásul ot ahol nem is élsz. Én se szavazok mondjuk a pakisztáni választásokon...
2020. dec. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
16%
A jelenlegi Fidesz-KDNP kormánynak köszönheted, hogy egyáltalán szavazhatsz. Az ellenzék jelenlegi vezére 2004-ben azért kampányolt, hogy te még állampolgárságot se kaphass (ugye, emlékszel december 5-re?). Innentől kezdve nincs miről beszélni.
2020. dec. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
90%
Maradj otthon, én se szavazok oda, ahol te élsz.
2020. dec. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
87%
Országodban működő magyar pártra szavazz, hogy a képviselőik bekerüljenek az ottani parlamentbe v. kormányba.
2020. dec. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
84%
Egyetértek 1-2 és 4-5 válaszokkal. Abban az országban szavazz, ahol élsz, amelyiknek a döntései meghatározzák mindennapjaidat.
2020. dec. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 qkker1 ***** válasza:
83%
Senkire, ott szavazz, ahol élsz, ne dumálj bele a magyar belpolitikába!
2020. dec. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
15%
Ne szavazz, esetleg a Fideszre 🤫
2020. dec. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
59%
Rendben, szavazunk ott ahol élünk. De a trianoni nagy Magyarország matricát akkor ne az autótokra ragasszátok, hanem az anyátok pcsájára.
2020. dec. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
12%
Fideszre.
2020. dec. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!