Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Határon túliként kire szavazha...

Határon túliként kire szavazhatnék?

Figyelt kérdés

A Fideszre nem szeretnék, mert nem értek egyet azzal az iránnyal, amit az utóbbi időben képviselnek, illetve túl sok kétes ügyük volt már, rejtélyes meggazdagodások és miegymás.

Az ellenzéki összefogásra Gyurcsány miatt nem szavaznék, hisz nyíltan utál minket és ellenünk uszít másokat.

A Mi Hazánk esélytelen, túlságosan radikálisok, az ő gyűlöletkampányuk és könyvdarálásuk is távol áll tőlem.

Marad a Kutyapárt, vagy van egyéb értelmes jelölt is?



2020. dec. 28. 03:24
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
23%

#31


1. Értem amit, amit mondasz, természetes, hogy aki úgymond bead a közösbe az beleszóljon az adóforintok sorsába, de az általad is említett példák bizonyítják, hogy nem szabad, hogy az adózás feltétel legyen.


2. Igen, igazad van, de én alapvetően úgy gondolom, hogy a kettős állampolgárság egy jó intézmény, szóval a Fidesz ezen döntésével egyet értek.


3. Hát lehet jönni ilyen példákkal, mint amiket a 20-asban írsz, de egyszerűen nem ugyanaz a helyzet. A határon túli magyarság helyzete speciális, szerintem nem kell kifejtenem, hogy miért.


4. Kb 225 ezer szavazat érkezett a határon túlról miközben sokkal többen vannak, és csak listára szavazhatnak, a sokkal fontosabb egyéni választókerületre nem, és listán is csak kb 2%-ot jelentettek a fidesznek.

2020. dec. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

Jó látni, hogy ilyen szinten hatott a gyűlöletkeltés, ezzel is megerősítitek, hogy nem szabad az ellenzéki összefogásra szavaznom.

Azt nem tudom, hogy milyen alapon akarja bárki megszabni, hogy szavazzak, vagy sem. Jogom van szavazni akkor is, ha ezzel nem mindenki ért egyet. Nekem sem tetszik, hogy az 50 IQ-val rendelkező állampolgárok, vagy a munkanélküliek akik egyébként nem adóznak is szavazhatnak, mégis elfogadom. Nálunk meg a moldovaiak szavazhatnak, mégse hallottam még egyetlen románt sem, aki emiatt háborogna. Ez is csak magyar sajátosság sajnos.


Egyébként Magyarországon dolgozom és adózom. Szándékosan nem említettem a kérdésben, mert reméltem, hogy nem ilyen válaszokat kapok. Tévedtem.

2020. dec. 28. 15:43
 33/46 anonim ***** válasza:
80%
A határon túliak közül bárkire, akit feljogosítanak erre a politikai sikerei.
2020. dec. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
20%

#32

Nagyon szomorú hogy ilyen a helyzet, sajnos összefogás helyett egymás ócsárolása megy csak.


Egyébként megértem a dillemádat, én is így vagyok vele, szerintem nekem is a Kutyapart marad. Összefogás csak akkor ha valami nagyon szimpatikus jelölt lesz.

2020. dec. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
0%
Azok akik a kutyára szavaznakmit várnak???
2020. dec. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:

#34: Egyetértek.

#35: Ha sokan szavaznak rájuk, az egy erős üzenet a politikusoknak és az állampolgároknak is, hogy valami nincs rendben, nem kérünk a sárdobálásból és egy teljesen más megközelítésre lenne igény.

2020. dec. 28. 17:45
 37/46 anonim ***** válasza:
23%

#35

Azt várjuk, hogy azt csinálják, amit például a XII. kerületben. Ott leleplezik a többi párt korrupciós ügyeit és az MSZP ÉS a FIDESZ közösen ÖSSZEFOGTAK a Kutyapárt ellen. Ennyit a fideszről és az ellenzéki összefogásról...

Szóval röviden: akik az MKKP-re szavaznak azok VALÓS ALTERNATÍVÁRA szeretnének szavazni

2020. dec. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
0%
Beteg ez az ország....nem is kicsit
2020. dec. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
25%
Na a sok MSZP-DK rajongó leszavazott :D Megérdemlik egymást a fideszesekkel...
2020. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, ha itt élsz és dolgozol, miért releváns, hogy határon túli vagy?
2020. dec. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!