Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért mentetek el külföldre...

Azért mentetek el külföldre dolgozni, mert már élhetetlen volt Magyarország a politikai légkör miatt?

Figyelt kérdés

Elmaradtak a béremelések nyugati mintára,az a pár ezer ft amit mindig emeltek, arra volt jó minden évben hogy befogják a nép száját.

Egészségügyi rendszer siralmas helyzetben van.

Eu-s pénzek lenyúlása,minden jobb befektetést, fidesz közeli ember nyer.

Mérhetetlen korrupció és hazugság ami belengi lassan már egy évtizede az országot?

Miért jutott ide ez a szép ország?

Jövő nemzedéke mit tud majd ez ellen tenni?


2021. jan. 2. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
7%
Azért mentem el mert felfogtam,hogy abból a fizetésből amit Magyarországon én kaphatok semmire sem fogok menni.Elegem lett abból,hogy azért dolgozzak,hogy másnap is be tudjak menni dolgozni.Ez nem élet,ez vegetálás.Más dolog nem játszott szerepet a döntésemben.A politikai helyzettel tisztában vagyok,ahogy az ország állapotával is.30 évvel az úgynevezett rendszerváltás után nincsenek illúzióim ebben a tekintetben.Nem várok semmit egyik párttól sem,csak saját magamban hiszek,hogy végig tudom csinálni amit elterveztem.
2021. jan. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

"Ez nem élet,ez vegetálás."


Ha csak a kajáért és szállásért dolgozol, akkor azt úgy hívják, hogy rabszolgaság! Nevezzük nevén a tényeket!

2021. jan. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
28%
Balkáni, ázsiai, uram-bátyám viszonyok vannak. Nézd meg itt, valaki megkérdezi milyen bolhairtó nyakörvek vannak, a negyedik hozzászólásban már zsidóznak és náciznak.
2021. jan. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!