Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 10 évvel ezelőtt a H1N1 oltás...

10 évvel ezelőtt a H1N1 oltás körül is hasonló politikai cirkusz volt, mint most a COVID-19 oltás körül. Akkor is mindenki rettegett meg összeesküvés-elméleteket terjesztett róla. Miért csinálják ezt az emberek?

Figyelt kérdés
Emlékszem ugyanígy mentek a híresztelések a microchipről meg hasonló dolgokról. Én megkaptam azt az oltást, mégsem lett semmi bajom tőle. Ez miért jó az embereknek, hogy keltik a pánikot, és lebeszélik egymást az oltásokról?

2021. jan. 6. 18:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%
A pánikot nem véletlenül a média kelti?
2021. febr. 22. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
51%
Ja, az influenza oltás is csak 40-50%-os. Az pedig egy kifejlesztett vakcina. Kicsit gondolkozzunk már. Én egyszer adattam be, soha többet, köszönöm. Hát a Covidost se fogom. De mégegyszer mondom, mindenkinek szíve-joga.
2021. febr. 22. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!