Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kapnak adómentességet a...

Miért kapnak adómentességet a 25 év alattiak?

Figyelt kérdés

Csak én nem értek ezzel egyet? Valami értelmes indok?

Én 28 éves vagyok, szerintem nekem(és senkinek) sem volt semmivel könnyebb kezdeni az életet pár éve, mint aki most kezd dolgozni. A másik meg, hogy így még kevesebb aktív korúnak kell eltartani az amúgy is nagy számú nyugdíjas réteget, vagyis még egy pofon a roskadozó nyugdíjrendszernek, illetve rajtunk oszlik el a közterhek rájuk eső része is. Ez hol igazságos?



2021. jan. 18. 12:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
32%
Tudom, nagyjából olyan igazságtalanságot érezhetsz, mint azok a diplomások, akiktől követelték a középfokú nyelvvizsgát a diploma megszerzéséért - és ezt követően megélték, hogy vannak ugyanolyan végzettségűek, akik később szerezték a végzettséget, még sem kérték rajtuk számon az idegen nyelvet. De ha nagyon körül nézel, nincs is olyan társadalmi réteg, akivel nem történt meg ilyen-olyan igazságtalanság, - mégis élünk. Egyébként a fentiekben leírtakkal ismeri el a jelenlegi kormány, hogy akik kikerül az életbe az iskola padokból, azok támogatások nélkül esélytelenek arra, hogy a saját lábukra álljanak, teljes értékű életet kezdhessenek. Ez a gesztus felér egy vallomással! Ez a kormány (is) csak egy adószámot lát minden egyedben, - aki meg képtelenné válik arra, hogy több bőrt húzzanak le róla, az mehet a levesbe.
2021. jan. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
79%
28 vagy számodra a CSOK a mézesmadzag 2022-es szavazásokra, a 25 és alattiakat valami mással kell megvenni.
2021. jan. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Szivessa3 ***** válasza:
93%
Jövőre országgyűlési választások lesznek, valahogy a fiatalokat is buzdítani kell arra, hogy az aktuális kormányra szavazzanak.
2021. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
53%
Én idén töltöm a 25-öt, úgyhogy már nem leszek benne. Nézd a jó oldalát, legalább nem köpködnek ránk az idősebbek, és lesz kinek nyavajognunk, és kire irigykednünk.
2021. jan. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Hogy megtörjék a Momentum ebben a korosztályban jelen levő választási

potenciálját.

2021. aug. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!