Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez már megint milyen agyament...

Ez már megint milyen agyament terv?

Figyelt kérdés

[link]


Komolyan azt képzeli a kormány,

hogy a házorvosnak van ideje kiszaladgálni az oltásokat beadni?!?

Nem nagy jóslás,..

nem nagyon lassú oltási tervezés ez?



2021. jan. 21. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Végülis kiadhatnák a melót pincéreknek is, ők most úgyis ráérnek. Ki hallott már ilyen baromságot, hogy a háziorvos oltson.
2021. jan. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Honnan veszed, hogy ki fog szaladgálni? Maximum a mozgáskorlátozottakhoz, vagy aki fizet érte.
2021. jan. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Ez már megint milyen agyament kérdés?
2021. jan. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Háziorvosok pont leszarják az ilyesmit.
2021. jan. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Az influenza oltásokat is beadják -bár azt nem kell -70 fokon tárolni, illetve nincs annyi nyűg vele.
2021. jan. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Egy üvegből 5-6 embert be kell oltani hogy ne menjen veszendőbe az anyag. Majd pont a háziorvosnak lesz ideje, energiája ezt logisztikázni.

Ha a nyugdíjas nem meg egy a megbeszélt időpontra és a kiolvasztott oltást bárki megkaphatja az lesz a korrupció melegágya. Vagy kidobjuk de az meg pazarlás.

2021. jan. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Pl.: 10-12-ig, 16-18-ig oltás.

A maradékot 2-5 fok között néhány napig lehet tárolni.

2021. jan. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Vagy 2000 faluban nincs is háziorvos...
2021. jan. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%

Én nem tudom, viszek anyagot háziorvosi rendelőkbe, konkrétan panganak az ürességtől. Beteg az ritka.


Már mért ne lenne idejük oltani, ha ez a feladat?


Tegnap néztem Swarzit oltották Amerikában, most nem az, hogy le vagyunk maradva, de autós oltóponton megállt, kinyitotta az ajtót, ki se szállt, beszúrták, szevasz. Addig tartott mint amíg ideírtam. Erre nincs idő?


Nem az itt a baj, hogy ennyire elfoglalt mindenki, jajj így oltsunk, vagy amúgy. A baj az, hogy nincs mit beadni. Nincs elég.

2021. jan. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!