Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a legújabb felméré...

Mit szóltok a legújabb felméréshez, ami kimutatja hogy bődületesen túloznak az átlagbérekről Magyarországon? Kinek jó ez?

Figyelt kérdés

[link]

Eddig is már egyre nyilvánvalóbb volt, hogy a bérek csak papíron magasak, a valóságban ha végig nézett az ember a saját családján, közvetlen ismerősein, nagyon nem ezt tapasztalta. Erre meg még rájönnek az oligarchák és a tűzhöz közeli emberek akiknek kiemelkedően jól meg, és hát azok is nagyon lódítanak az átlagon. Akkor már ott tartunk, hogy kiderül, az átlagember fele olyan jól sem él Magyarországon mint a hivatalos statisztikákban.

Sokan vannak még Magyarországon, akik a saját nyomoruk ellenére elhiszik és szeretik a kormány hazug sikerpropagandáját? Miért teszik?



2021. jan. 22. 00:24
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 Micimacko67 ***** válasza:
100%

Persze...egyből ez a sztereotípia jut az eszedbe...más lehetőség az eszedbe sem jut...

Te hol élsz? Mennyi munkalehetőség van azon a környéken?

2021. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
31%

ezen lehet azelőtt kellett volna elgondolkodni, mielőtt gyereket sőt gyerekeket csinál valaki nem?


ja tudom, ne jöjjek azzal, hogy vannak okos emberek, te meg hülye vagy

2021. jan. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
100%

A gödi secusok szerintem magyarok, nem hallottam még más nyelvet tőlük.


Az irodában magyar és koresz dolgozik, de hallottam né.etül beszélni már valakit.


Jobban megfizetik az ukránokat, mert nem tudnak magyarul, így a szállóról nem mennek igazán sehova, főleg tilalom idején. Túlóráznak egy csomót. Havonta 23-25 napot is bent vannak egyesek, de ez területfüggő. Biztosan nem tudom megerősíteni, mert nem láttam fizetési papírt, de így nettó 5-600at megkapnak havonta lazán.

2021. jan. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
100%
63) pár napja írtam kommentben egy másik kérdés alá hogy magyarul kérdeztem tőle és nem értette, kérte hogy angolul beszéljek(samsung)az irodisták sem full magyarok,angolul beszélnek egymás között,jópáran.
2021. jan. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!