Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely mennyi...

Karácsony Gergely mennyi pénzt takarított meg a fővárosnak azzal, hogy leszedett egy csomó kukát?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy FKF-es alkalmazott fizetésének a felét?
2021. jan. 24. 11:37
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
22%

Hát én soha nem dobtam el a szemet az utcán, akkor se ha nincs kuka 50-100-500méteres körzetben. Szép kis emberek laknak abban a városban, ahol csak úgy eldobálják a szemetet ha nem látnak kukát a közelben. Aztán meg biztos reklamáltak, hogy milyen szemetes a város... aztán meg örültek, hogy sokmillióért új kukákat kellett venni és a kukák ürítése tovább tart, több ember kell, több kiadása van a városnak.

Mostmár tényleg áruld el melyik város ez, hogy messze elkerüljem azt, ahol ilyen emberek laknak. Valami cigánytelep lehet.

2021. jan. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Annyit lopni tuti nem tud, mint egy Fideszes.
2021. jan. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
40%
Na tessék, nem fogom megtudni, hogy melyik az a város, ahol az emberek szétdobálják a szemetet, ha nincs kuka a közelben. Én eddig csak a cigánytelepek közelében, meg a bunkó, műveletlen embereknél láttam, hogy szétdobálják a szemetet. A normális, kultúrált helyeken nem dobják el ha nincs kuka a környéken, úgyhogy tök jó lenne ha tudná mindenki, hogy melyik az a város, amit kerülni kell, ahol az emberek az utcára dobálják a szemetet ha nem látnak kukát.
2021. jan. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

#23


Rá se ráts.

Budapestről költöztem ebbe a városba jónéhány éve, s kevesebb kukával is tisztább volt, mint Pest.

2021. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
24. Én azt elhiszem, Budapest nem a legtisztább városok egyike, nem is állít ilyet senki, én csak arra a városra lennék kíváncsi, ahol szétdobálták az emberek a szemetet amíg nem vettek plusz kukákat, költöttek a saját befizetett pénzükből többet azért, mert lusták, trehányak, szemetelők a lakók. Jó hely lehet... :)
2021. jan. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

#25

Ilyen alapon szedjék le az összes város összes szemetesét, hisz milyen város az, ahol eldobálják a szemetet.

2021. jan. 24. 18:08
 27/36 anonim ***** válasza:

26 Mondjuk nem mindegy, hogy 1-2 percig kell magaddal vinni a szemetet, vagy 1-2 órán át, amíg haza nem érsz...

Vagy ha épp egy üzleti találkozóra mész, akkor szeméttel teli zsebbel kell megjelenned, mert sehol sincs kuka...

Vagy ha egész nap egyik helyről a másikra mész, akkor egész nap magaddal kell hordani a szemetet...

Tudod mindenben vannak fokozatok: pl. nem mindegy, hogy valaki egyáltalán nem hülye, kicsit hülye, nagyon hülye vagy diliházba való.

2021. jan. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Akármelyik város is lehetne. Sajnos az emberek egy része, s nem feltétlenül cigány, nem fogja a zsebében gyüjtögetni az üres dobozokat, csikkeket, elhasznált zsebkendőt, szalvétát, esetleg üres üdítősdobozt, stb.

S nem baj, ha te elkerülöd ezt a várost, de nem ezért nem írom le a nevét.

2021. jan. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

#27

És ha jól értem, szerinted a kukák optimális száma pont most, Karácsony intézkedése után fog eljönni.

2021. jan. 24. 18:19
 30/36 anonim ***** válasza:
29. hol írtam én ilyet? Idéznéd kérlek.
2021. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!