Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek jó az, ha csak azok...

Kinek jó az, ha csak azok mehetnek majd étterembe, konditerembe, színházba, moziba, kocsmába, stb, akik be vannak oltva?

Figyelt kérdés
A nyugdíjasokon kívül szinte senki sem szeretné beoltatni magát, vagyis nem lennének fogyasztók ezeken a helyeken, ugyanúgy állna a gazdaság, mint most. Szerintem ha már mindenki beoltatta magát, aki akarta, onnantól kezdve engedni kéne, hogy mindenki oda menjen, ahova akar, függetlenül attól, hogy be van-e oltva, vagy sem. Ha ez nem így lenne, ugyanúgy kongana minden az ürességtől, mint most, mert nem a nyugdíjasok jártak eddig sem edzőterembe, étterembe, moziba, vagyis szerintem teljesen értelmetlen lenne különbséget tenni oltott és oltatlan között.
2021. jan. 24. 19:28
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
52%
6: Ha csak a Szputnyik a baj, várj egy kicsit. Benyújtják EU-s engedélyezésre. Ha ők is rábólintanak, elhiszed, hogy jó?
2021. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
26%
Két lehetősèg lesz, ha akarsz menni valahová: oltásról papír vagy friss negatív covid teszt
2021. jan. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
11. nem
2021. jan. 24. 20:15
 14/44 anonim ***** válasza:
6%

Az ismerőseim is be akarják oldatni magukat.


Mit tudsz a Szputnyikról, ami miatt nem támogatod?

Kitalálom: Semmit!

2021. jan. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
78%

O1G-nek rettenetes égés és presztízsveszteség az, hogy az eddigi b'romságai, uszításai, és megosztásai miatt az emberek már a tulajdon anyjuknak sem hisznek, NEMHOGY NEKI!


Először csak nyugati minta durvított változatával próbálkozik egyenlőre, de azt már most tudom hogy alig fog elérni vele valamit is. Ezután, felrúgva mindent, hisztérikusan fogja próbálni kényszeríteni az embereket az oltásra! A pénz-adás nála nem lesz opció.

2021. jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 mindentudó99 ***** válasza:
44%
Kinek jó az kérdező hogy több soron bevizsgált tesztelt vakcináktól rettegsz? Én beregisztráltam. Bánom is én melyiket adják.
2021. jan. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:

pont ezért nem akarom beadatni a Szputnyikot, mert senki se tud róla semmit :D Oroszországban is csak 1,5 millió embert oltottak be vele (vagy kevesebbet, nem tudom), ha annyira jó cucc lenne, már rég elkezdődött volna a tömeges oltás. az OGYÉI is csak az orosz tesztek alapján hagyta jóvá, gondolom politikai nyomásgyakorlás miatt, de amúgy nem is tesztelték itthon. az oroszok amúgy is mindenről hazudnak, lásd Csernobil. de amúgy szeretem az orosz irodalmat, meg semmi bajom az orosz néppel, de a politikai eszközeik nem sokat változtak a kommunizmus óta.


de én meggyőzhető vagyok, ha tudsz bármit erről az oltásról, szívesen meghallgatom hogy szerinted miért jó.


de én még egy magyar-osztrák oltást is előbb adatnék be magamnak jelen helyzetben. én nem vagyok oltásellenes, de szeretném megválasztani, hogy melyiket adják be.

2021. jan. 24. 20:28
 18/44 anonim ***** válasza:
84%
#16 Ha valóban be lenne vizsgálva bármelyik, akkor én se bánnám, hogy belém erőltetik.
2021. jan. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
7%

15!


Én uszítást csak a csodálatos ellenzékünktől láttam (a témában).

2021. jan. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

nem rettegek a vakcinától, csak szeretnék mondjuk hármat kiválasztani, hogy melyiket adhatják be nekem.


de amúgy ne térjünk el az eredeti kérdéstől, mert ha én tegyük fel be is oltatom magam, a többi 7,5 millió embernek esze ágában sincs. én a nagyszüleimen meg a férjem nagymamáján kívül senkit se ismerek aki szeretné beoltatni magát, egyedül én vállalnám be, de csak ha választhatok hogy melyiket adják.

2021. jan. 24. 20:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!