Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek jó az, ha csak azok...

Kinek jó az, ha csak azok mehetnek majd étterembe, konditerembe, színházba, moziba, kocsmába, stb, akik be vannak oltva?

Figyelt kérdés
A nyugdíjasokon kívül szinte senki sem szeretné beoltatni magát, vagyis nem lennének fogyasztók ezeken a helyeken, ugyanúgy állna a gazdaság, mint most. Szerintem ha már mindenki beoltatta magát, aki akarta, onnantól kezdve engedni kéne, hogy mindenki oda menjen, ahova akar, függetlenül attól, hogy be van-e oltva, vagy sem. Ha ez nem így lenne, ugyanúgy kongana minden az ürességtől, mint most, mert nem a nyugdíjasok jártak eddig sem edzőterembe, étterembe, moziba, vagyis szerintem teljesen értelmetlen lenne különbséget tenni oltott és oltatlan között.
2021. jan. 24. 19:28
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
68%
Hogyan fogják kivitelezni? Minden kocsma, étterem, stb, még az ilyen komcsi gombákba is állítanak majd egy állami őrt aki csak azt engedi be akinek van papírja az oltásról? Ne vicceljünk már. Nem csak kapacitás nincs erre, hanem teljesen értelmetlen. Majd egy QR kód alapján igazolni fogják, hogy hiteles-e az oltási papírod? Persze-persze.
2021. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
25%
Kinek jó az , hát azoknak akik be vannak oltva.
2021. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
21-es szerintem úgy akarják kivitelezni mint most a maszkviselést hogy a vendéglátóhely felelőssége lesz, hogy beenged-e valakit oltási kártya nélkül, aztán szúrópróba szerűen ellenőrzi őket a rendőrség.
2021. jan. 24. 20:53
 24/44 anonim ***** válasza:
67%
Még mindig logikátlan a dolog. Bejön majd a rendőrség a tömött kocsmába mindenkit ellenőrizni? Egyáltalán visszaolvasod miket írsz?
2021. jan. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
Ezt is el tudom képzelni. De bár ne így lenne, nyilván.
2021. jan. 24. 20:59
 26/44 anonim ***** válasza:
88%
Aki meg nincs beoltva és meglátja a zsarukat az majd teljesen véletlenül éppen akkor kimegy cigarettázni, nem?
2021. jan. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
68%
Gondolkozz már kérlek. Nincs erre kapacitás, sem idő, hogy ilyet csináljanak...
2021. jan. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

Én örülnék, ha nem így lenne, de ezt tervezik.


Most sincs rá kapacitás h mkit ellenőrizzenek aki kint van este 8 után, de attól még nem szabad, és szúrópróbaszerű ellenőrzés most is van.

2021. jan. 24. 21:08
 29/44 anonim ***** válasza:
28%
Kinek jo? Az etteremben dolgozoknak es a tulajdonosnak, a konditerem alkalmazottainak es a fonoknek, a szineszeknek, a mozi alkalmazottainak es az uzemeltetonek, meg persze a kocsmarosnak.
2021. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
27%
Ha az lesz a szabaly, hogy csak az oltottak mehetnek es ennek ellenere odamegy egy oltatlan ... ellenorzes eseten megbuntetik a oltatlan embert is es bezaratjak a helyet (pont ugy mint amikor a maszkot kotelezove tettek).
2021. jan. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!