Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek jó az, ha csak azok...

Kinek jó az, ha csak azok mehetnek majd étterembe, konditerembe, színházba, moziba, kocsmába, stb, akik be vannak oltva?

Figyelt kérdés
A nyugdíjasokon kívül szinte senki sem szeretné beoltatni magát, vagyis nem lennének fogyasztók ezeken a helyeken, ugyanúgy állna a gazdaság, mint most. Szerintem ha már mindenki beoltatta magát, aki akarta, onnantól kezdve engedni kéne, hogy mindenki oda menjen, ahova akar, függetlenül attól, hogy be van-e oltva, vagy sem. Ha ez nem így lenne, ugyanúgy kongana minden az ürességtől, mint most, mert nem a nyugdíjasok jártak eddig sem edzőterembe, étterembe, moziba, vagyis szerintem teljesen értelmetlen lenne különbséget tenni oltott és oltatlan között.
2021. jan. 24. 19:28
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
29, igen, nagyon jó nekik hogy visszaesik a forgalmuk 15%ra, már ha egyáltalán ki bírnak nyitni.
2021. jan. 24. 21:22
 32/44 A kérdező kommentje:
Mellesleg most is annyira jó nekik, hogy már rég kinyitottak volna, ha lehetne, pont sz@rnának rá h ki van beoltva és ki nincs...
2021. jan. 24. 21:23
 33/44 anonim ***** válasza:
25%

A maszknal sem szoltak eleinte, hogy vegye fel a kedves vendeg/vevo ... de aztan beszigoritottak es azota rend van maszk fronton is.

Majd a vallalkozonak kell ellenorizni, hogy van-e oltasi igazolasa a kedves vendegnek es ha nincs, akkor majd udvariasan megkerik, hogy menjen a francba.

2021. jan. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom h valami forgalom legyen.
2021. jan. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
67%
26os - vagy bemegy a női mosdóba. Ha követik, akkor meg: jaaj, ez a női, észre se vettem.
2021. jan. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
70%
Oltatlanul csak fideszes tulajdonú helyekre megyek, aztán lebukok...
2021. jan. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
45%

Most azzal vagytok hulyitve h valaszhattok.Akkor en a placebobol kérek!:D De mindegyik gyilkos vakcina. Most az meg h probaljak titkolni hany halott meg bena meg homokos,rakos lett tőle.


Dokik be vannak oltva,persze papiron be is!


Amugy meg figyeljetek már ide!

Biorezonancia gép kimutatja ha megferozodtel minek a hulye teszt? Csak dns gyűjtés!


Vagy miert nem nezik meg h kinek termel a vere ellenanyagot a virus ellen. Azok már védve vannak!



Inkabb hülYeség ellen kene beoltani sok embert!

2021. jan. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
11%

El vagy te tévedva a szamokkalt, Kérdező.

Már van 130 ezer öltött és 1,7 millió regisztrált.


Európa szerte tizenmillió bezárt, frusztrált fiatal,válik röpülni fognak minden koncertre, Szigetre.


Nincs az a hülye nagyvállalkozó, aki megkockáztatná, hogy vírusos fesztivált szervezzen.

Lesz ott tömeg, bőven, még drágább is lehet a jegy, ha azzal promózzák, hogy covid-free.


Abba senki nem megy tönkre, ha te kívül rekedsz.


Az USA-ban már tesztelik azt a repülőtéri rendszert, amelyik megállás és érintés nélkül kiolvassa a telóból, hogy mehetsz-e tovább.


Ha nem, hát nem.

Majd hallgatod a koncerteket a Duna partól.

2021. jan. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
Sose vágytam a szigetre, kb undorodom tőle, meg a tömegtől is. De egy 20 éves fiatal nem fogja beadni magának a Szputnyikot, hogy mehessen a szigetre.
2021. jan. 25. 00:57
 40/44 anonim ***** válasza:
91%

"Lesz ott tömeg, bőven, még drágább is lehet a jegy, ha azzal promózzák, hogy covid-free."

Én szándékosan nem fogok olyan helyre menni, amit ezzel promóznak, és szerintem ezzel legalább annyian vagyunk így, ahányan ti vírusrettegők vagytok.

2021. jan. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!