Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek január 11-től...

Szerintetek január 11-től kinyitnak az edzőtermek?

Figyelt kérdés
(Vagy 12-től nyitnának ki, ha kinyitnának?)

2021. jan. 2. 02:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Orbán először mérlegeli hány edzőterem tulajdonos áll az éhenhalás szélén majd ha úgy ítéli meg, hogy már elég nagy számú terem tönkrement akkor újra engedni fogja az üzemeltetést.
2021. jan. 2. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem.
2021. jan. 2. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
Mért nyitnának ki? Nem hogy örülnél végre már be lettek zárva.
2021. jan. 2. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
nem
2021. jan. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
Tavaly óta az edzőtermeken lovagolsz, most már szó szerint is.
2021. jan. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
tuti nem
2021. jan. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem, mert még nem ment tönkre elég magyar kisvállalkozás ahhoz, hogy a multik elérjék azt a piaci részesedést, ami tervben van.
2021. jan. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

elvileg lölö akar létrehozni nemzethy edzőterem néven frencsájzot.

ehhez meg el kell takarítani a konkurenciát előbb,amire a jelen szitu kiváló lehetőség.

ahogy nézem belőtték,hogy a terem bérleti díja,a rezsi meg a géppark lízingje az kb eddig tartott.

januártól tovább kevés terem fogja tudni puszira kicsengetni bevétel nélkül.

erre ráhúznak még 2 hónapot,hogy tuti legyen a csőd és akkor március április környékén jöhetnek a nemzethy edzőtermek.

2021. jan. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon remélem, hogy nyitnak. Nekem már sikerült a fagyban futással szétbaszni az ízületeim, és 2 hónap alatt már másodjára vagyok úgy beteg, hogy amikor lehetett edzeni, akkor sosem voltam náthás sem.
2021. jan. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
5-ös azt hiszi, hogy a gyakori több mint egy millió regisztrált felhasználói között egy, azaz egy fő kondis van, egy fő futó, egy fő kutyasétáltató, és minden témából 1 fő. Bár néha gyanakszik hogy még ezek is ugyanazok. Igen, 5-ös, a gyakorin csak egy ember kérdezget. Orvos látott már?
2021. jan. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!