Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A vakcina-ellenesek honnan...

A vakcina-ellenesek honnan tájékozódnak, hogy ilyen biztosak magukban?

Figyelt kérdés
Tényleg, most minden rosszindulat nélkül. Én csak nem rég jöttem fel erre az oldalra, és olvasom a vitákat, amik itt mennek... Csak kíváncsi vagyok. Valaki linkelne nekem valami forrást, ami hivatalos? És légyszi ne híroldalakat, mert ők sokszor az állam tulajdonában vannak, hogyha pedig nem, ugyanúgy a reklámokból kapnak pénzt mint a televízió. Annyi hivatalos oldal van! Lenne kedves nekem linkelni egy vakcina-ellenes egy olyan forrást, ahonnan tájékozódni szoktak? Megszeretném érteni az ő oldalukat is! Köszönöm szépen a válaszokat. :)

2021. jan. 25. 22:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok oltásellenes, se konteós, és olyat se mondok, hogy "úgyisöregvolt", de arra, hogy 2 millió ember a 8 milliárdból egy év alatt, azért ne úgy csináljunk már, mintha a pestis lenne itt minimum! Aki pedig 80-90 év fölött volt 5-6-7 súlyos, esetleg halálos betegséggel, ott ne állítsuk már azt, hogy ó, hát korona nélkül akár még évtizedei lettek volna... És azokkal mi van, akik hosszú hónapok óta nem kapnak kezelést, még nem tudnak menni szűrővizsgálatokra? Nem mindenki olyan szerencsés, hogy magába tudjon menni!
2021. jan. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 anonim ***** válasza:
86%
Én pl dr.Gödény és Tamás prof oldaláról
2021. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 Koplárovics Béci ***** válasza:
38%

#41: leírod, hogy olyat úgyse mondasz, hogy "úgyisöregvolt", aztán magyarázod, hogy egy 70-80-80 éves már "úgyisöreg".


"ne úgy csináljunk már, mintha a pestis lenne itt minimum!"


Nem csinálunk úgy. De mint te is jól tudod, az egészségügyi rendszernek van egy kapacitása. Ami sok helyen erősen megborult, nálunk talán annyira nem. Pedig biztos egyetértünk, hogy az egészségügyi redszerünk úgy szar, ahogy van. Nincs elég orvos, nincs elég ápoló még ennyi esetre sem, nemhogy többre. Nem azért kell tehát a korlátozás, mert ez egy "mindenkimeghal" vírus, hanem azért, hogy ne tömegesen másba haljanak bele, mint ahogy biztosan történtek halálesetek az ellátás hiánya miatt, mint írod is.


"Nem ismert az oltóanyagok hosszútávú mellékhatása.ez tény,link nem is kell hozzá.ha ezt te is belátod akkor szerintem meg fogod érteni hogy a többség miért nem akar oltatni."


Annak a bizonyos "többségednek" a nagy része zabál mindet össze-vissza, mintha nem lenne holnap. Lehetőleg olcsóbb legyen. Nos, érdekes, ilyenkor nem merül fel, hogy milyen, akár rövid távon is egészségre káros anyagot nyel le... Nagyon érdekes, akkor nem érdekli az egészsége...

Azt ugye tudod, hogy ahogy haladunk keletre, ahogy találunk egyre több kevésbé tanult embert, úgy növekszik az oltást ellenzők aránya? Nem az egészségük érdekli őket leginkább, hanem egy politikai döntést hoztak, amit a gyakorlatilag nem létező egészségükkel próbálnak fedezni, mert ezt adták a szájukba. Nem mondom, hogy minden oltásellenes ilyen, de nagyon sok van, akivel ha elbeszélgetsz, a második érve az lesz, hogy neki egy politikus ne akarja megmondani, hogy mit tegyen.


"i.majd 5 év múlva,ha nem halnak tömegével az emberek akkor lehet hogy átgondolom."


Mert öt év az emberélet szempontjából aztán nagyon hosszú idő :) Az alatt még egy jó kis hosszú távú mellékhatás sem alakul ki. Hogy úgy mondjam: ennyi idő alatt még menthetőre cigizheted a tüdődet is. Ennyi idő még arra is kevés, hogy elidd az agyad (ha van...), és a májad.

2021. jan. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
92%

leírod, hogy olyat úgyse mondasz, hogy "úgyisöregvolt", aztán magyarázod, hogy egy 70-80-80 éves már "úgyisöreg". --> Nem, nem azt magyarázom, hogy "úgyisöregvolt", hanem azt, hogy ha nézed a hivatalos adatokat, egyértelműen nagyon súlyos, külön-külön is halálos kórral is küzdöttek, sokan közülük tényleg minimum 4 különböző, súlyos alapbetegséggel, amire vedd azt, hogy 80-90 év felett voltak. Tehát ne tegyünk úgy, hogy áh, a 87 éves áttétes rákos, agyvérzéses, cukorbeteg néninek még évtizede lett volna hátra, ha nincs a covid... Ezt ha akarod megérted, ha nem nem. Van különbség covidban meghalni, és coviddal meghalni, ezt még az orvosok is elismerik.


Az egészségügyis-korlátozásos részét nem vitattam. Szerencsére én megengedhetem magamnak a magánrendelést, de dühös vagyok azokért, akik nincsenek ebben a szerencsés helyzetben és hónapokat kell várniuk egy egyszerű szűrővizsgálatra is. Persze, nem mintha sokkal jobb lett volna a helyzet a vírus előtt is.

2021. jan. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat! Én úgy tudom, hogy a hatás időtartama még ismeretlen, de mindenképpen megnézem az elküldött linkeket :)
2021. jan. 27. 06:02
 46/76 anonim ***** válasza:
100%
Törölték a másik kérdést.
2021. jan. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:
100%

37


Ok nem voltak "covidosak"

2021. jan. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:
2%

Eü-s vagyok. Nekem a tapasztalataim az irányadóak.

Ezért nem kérem az oltást.

2021. jan. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:
77%

#47 Én meg űrhajós vagyok, a tapasztalataim az irányadóak.

Ezért nem hiszem el, hogy a Föld gömbölyű.

2021. jan. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 anonim ***** válasza:
28%

49


Eléggé gáz ha úgy gondolod hogy a Föld lapos

2021. jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!