Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A vakcina-ellenesek honnan...

A vakcina-ellenesek honnan tájékozódnak, hogy ilyen biztosak magukban?

Figyelt kérdés
Tényleg, most minden rosszindulat nélkül. Én csak nem rég jöttem fel erre az oldalra, és olvasom a vitákat, amik itt mennek... Csak kíváncsi vagyok. Valaki linkelne nekem valami forrást, ami hivatalos? És légyszi ne híroldalakat, mert ők sokszor az állam tulajdonában vannak, hogyha pedig nem, ugyanúgy a reklámokból kapnak pénzt mint a televízió. Annyi hivatalos oldal van! Lenne kedves nekem linkelni egy vakcina-ellenes egy olyan forrást, ahonnan tájékozódni szoktak? Megszeretném érteni az ő oldalukat is! Köszönöm szépen a válaszokat. :)

2021. jan. 25. 22:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
32%
Vakcinazzátok magatokat nem egy ismerősöm meghalt vakcina beadasa után pár nappal. Ugyh menjetek csak.
2021. jan. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:
89%
Hivatalos cikkeket max arról fogsz találni, hogy milyen ismert mellékhatásai vannak a különböző vakcináknak különböző emberekre (öreg/fiatal, beteg/egészséges).
2021. jan. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
74%
9-es épp ez az, hogy nem vakcina ellenes, konteós emberekbe állt bele, hanem mindenkibe szó szerint. Hiába írtuk neki, hogy nem, nem vagyunk lapsiföldes Gődény-hívők, elkezdett szitkozódni, hogy fogadjunk meg a négy fal közt. Magam sem vagyok konteós, így nem tudok linkelni, mert nem olvasok álhíreket. Végén még rám kente volna a személyeskedés vádját, mert jeleztem neki, hogy beszéljen már szebben.
2021. jan. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 hypno ***** válasza:
73%

Honnan, honnan...

Hát mondják a hangok.

2021. jan. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 anonim ***** válasza:
31%
* rohadjunk meg (bocs, autocorrect)
2021. jan. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 anonim ***** válasza:
37%
Kezükben van a chip detonátora. Persze a chip elpárolog, ha észreveszik, ezért nem veszik észre. ;)
2021. jan. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 anonim ***** válasza:
68%
Ugyanonnan ahol azok akik támogatják: Média.
2021. jan. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 A kérdező kommentje:
8, ne haragudj, de miről beszélsz? Ez itt az első kérdésem. Én is láttam, micsoda mocskolódás folyt rengeteg kérdésnél mind a két fél oldaláról. Tényleg normális válaszokat szeretnék! Amennyiben hivatalos oldalakat nem tudtok linkelni, valamilyet kaphatnék?
2021. jan. 25. 23:45
 19/76 anonim ***** válasza:
85%
Ne haragudj, ha tényleg nem te vagy az a kérdező, de kissé gyanús, hogy van egy ember gyk-n, aki állandóan dobálja ki az oltásellenesekről szóló kérdéseit, majd közli, hogy á, ő most írt először, miután felismerjük. Nem vagyok konteós, csak fura, hogy miután befuccsolt vele a vita az alpárisága miatt, rögtön megjelenik egy szinte teljesen azonos kérdés...
2021. jan. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 A kérdező kommentje:
Én senkit nem szeretnék rávenni semmire sem. Azért most írtam ki, mert most volt időm.
2021. jan. 25. 23:58
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!