Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A vakcina-ellenesek honnan...

A vakcina-ellenesek honnan tájékozódnak, hogy ilyen biztosak magukban?

Figyelt kérdés
Tényleg, most minden rosszindulat nélkül. Én csak nem rég jöttem fel erre az oldalra, és olvasom a vitákat, amik itt mennek... Csak kíváncsi vagyok. Valaki linkelne nekem valami forrást, ami hivatalos? És légyszi ne híroldalakat, mert ők sokszor az állam tulajdonában vannak, hogyha pedig nem, ugyanúgy a reklámokból kapnak pénzt mint a televízió. Annyi hivatalos oldal van! Lenne kedves nekem linkelni egy vakcina-ellenes egy olyan forrást, ahonnan tájékozódni szoktak? Megszeretném érteni az ő oldalukat is! Köszönöm szépen a válaszokat. :)

2021. jan. 25. 22:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
69%
* beoltani
2021. jan. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
100%

"még Patikai oldalak is lehozták, hogy komoly arcbénulása lett több alanynak."


És a cikkben ott van, hogy nem feltétlenül a vakcina miatt:



43 ezer önkéntes közül négy tapasztalt az oltást követően Bell-féle bénulást, ami az egészségügyi hatóságok véleménye szerint nagyjából megegyezik a lakosság körében véletlenszerűen kialakuló hasonló esetek számával. A jelenlegi információk viszont nem elegendőek ahhoz, hogy meg lehessen állapítani, vajon az oltóanyag befolyásolta-e a "nem várt állapot" kialakulását az érintett tesztalanyoknál. "A probléma nem feltétlenül a védőoltás mellékhatása, mert az esetek száma kevés, a Bell-féle bénulás előfordulása körükben nem gyakoribb, mint az általános populációban, ezért további vizsgálatokra van szükség" - közölte az FDA.

2021. jan. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 hypno ***** válasza:
79%

#23


És nincs valami link, hogy mit mondott a 3. alabárdos a második színben?

Mert annak is van annyi bizonyító ereje, mint ami a naturalmagazin.hu-dehülyékvagytokon, meg a többi hasonló fake portálon megjelenik

2021. jan. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
62%

[link]

Ennyi elég kérdező?

Nem ismert az oltóanyagok hosszútávú mellékhatása.ez tény,link nem is kell hozzá.ha ezt te is belátod akkor szerintem meg fogod érteni hogy a többség miért nem akar oltatni.majd 5 év múlva,ha nem halnak tömegével az emberek akkor lehet hogy átgondolom.bár bízok az immunrendszeremben, tehát lehet hogy sosem fogok oltatni.az influenza ellen sem oltattam soha.

2021. jan. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 Koplárovics Béci ***** válasza:
41%
Úgy kell "eltitkolt" eseteket vadászni (esetleg nyilvános esetek "mögé látni"), már sikerült is vagy ötöt összeollózgatni féligazságokra építve, mint az oltás mellékhatásai. Lassan beoltottak ugyanannyi embert, mint amennyi elkapta a fertőzést, és van szedett-vedett félkamu 5-10 eset. De ez az oltás veszélyes, meg méreg, meg kitudjamivanbenne, meg gyógyszerlobbi, kutyafarka, stb. De kétmillió halott az meg "nincsisvírus", mert "nem is a vírus ölte meg őket". A másik kedvenc az "úgyis öreg volt" - hát tudod te is leszel, úgyhogy neked már most mindegy, miért nem mész a vonat elé???
2021. jan. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
74%
Lehet hogy veszélyes,lehet hogy nem..50-50%.. miért kockáztasson aki egészséges?nem éri meg.
2021. jan. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 hypno ***** válasza:
34%
5 ismerősön van, akik benyalták a vírust. Ezek közül kettő volt, aki kisebb általános gyengeséggel és izületi fájdalommal megúszta. Háromnak konkrétan halálfélelme volt annyira szarul volt és közülük egyet lélegeztetőgépre kellett kötni. És mindhárom 10+ kilót fogyott. És mind az hárman beoltatják magukat ha tehetik, mert ezt még egyszer nem akarják átélni...és nekem is javasolták.
2021. jan. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:
32%
Azért egy kis érdekesség: [link]
2021. jan. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
100%

#34 Már hogy lenne elég? Egyfelől egyáltalán nem biztos, hogy igaz, de ha igaz is, egyáltalán nem biztos, hogy mindenkire érvényes egy eset.

Az, hogy egy ember egy köhintés nélkül megúszta, még nem következik az, hogy mindenki így jár. A valóság mást mutat. Nem azért mennek az emberek a kórházba, mert covidosok, hanem azért, mert súlyos tüneteik vannak.


A betegség hosszútávú szövődményeiről azonban már vannak példák: szaglás, ízlelés vesztés...

2021. jan. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
84%

#36 "Lehet hogy veszélyes,lehet hogy nem..50-50%.. miért kockáztasson aki egészséges?nem éri meg."

Lehet, hogy veszélyes, lehet, hogy nem... Na mondtál egy nagy semmit, de hogy jött ki itt neked, hogy 50-50% az esély erre is, arra is?! Komoly tanulmány volt e mögött.

Aztán meg a végkövetkeztetés, hogy minek kockáztasson, aki még egészséges...

Inkább nem minősítem a logikai képességeidet.

2021. jan. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!