Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A vakcina-ellenesek honnan...

A vakcina-ellenesek honnan tájékozódnak, hogy ilyen biztosak magukban?

Figyelt kérdés
Tényleg, most minden rosszindulat nélkül. Én csak nem rég jöttem fel erre az oldalra, és olvasom a vitákat, amik itt mennek... Csak kíváncsi vagyok. Valaki linkelne nekem valami forrást, ami hivatalos? És légyszi ne híroldalakat, mert ők sokszor az állam tulajdonában vannak, hogyha pedig nem, ugyanúgy a reklámokból kapnak pénzt mint a televízió. Annyi hivatalos oldal van! Lenne kedves nekem linkelni egy vakcina-ellenes egy olyan forrást, ahonnan tájékozódni szoktak? Megszeretném érteni az ő oldalukat is! Köszönöm szépen a válaszokat. :)

2021. jan. 25. 22:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondtam, hogy rá akarsz venni, csak furcsa. Kint van már egy csomó kérdés erről, amit akarsz, megtalálod majd. Valszeg mind ugyanattól az idegesítő, alpári kérdezőtől, akinek mindenki konteós, aki kérdezni merészel. Sajnos ilyen bunkó emberekkel lett tele a gyk.
2021. jan. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
68%

Csak egy gáz van.Ezek a "konteok" mind szakemberektol származnak.Ilyenkor persze mindenki a laposfolddel jön és Godennyel csak ezzel 2 baj van


1:A laposfold nem konteo,hanem egy sima elmélet,nincs benne semmi összeesküvés


2:Amikor szakemberekrol beszélünk akkor mindig ezt a szerencsétlen Gödenyt hozzák fel.Nem tudom miért amikor számos szakember van szerte a világon akik nem a rendszert szolgálják ki hanem az igazat mondják el. De persze ők kuruzslok hiába van diplomájuk,orvosi végzettségük vagy professzorok,köztük nővel díjas is.Na de vissza terve godenyre sose hallottam te egy előadást se,annyit tudok róla hogy jól meghurcoltak


Na de kérdező,ahhoz hogy megértsd a vakcina ellenességet tudnod kell pár alap dolgot


Először is feltennek neked egy kérdést.Kire fogsz szavazni 2022-ben?

2021. jan. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
92%

Hivatalos oldalt ne várj ilyen témában, mert nincs. Viszont maga Kary Mullis, a PCR-teszt feltalálója beszél arról, hogy a tesztje bármit képes kimutatni, ha megfelelő méretűre nagyítják a mintát.

[link]

Bővebben:

[link]

Nem hivatalos vélemény a (kamu)tesztről (is):

[link]


Halálozások a vakcina beadása után:

[link]

[link]

[link]

Ugyanez az eset angolul: [link]

[link]


Dolores Cahill Professzor, Koronavírus: Megnövekedett Halálozási Arány A Védőoltás Miatt!

[link]


Bizonyíték arra, hogy a járványt szándékosan tervezték

[link]


[link]


Dr. Lyons-Weiler a Pittsburghi Egyetem tudományos főmunkatársa és az Orvostudományi Tanszék oktatója, már 20 éve végez orvosbiológiai kutatásokat, és rengeteg szakértői publikációja van! Nem állatorvos vagy „salátabiológus”, és nem is egy magamutogató gyerekorvos, mint a média által vírustémában futtatott hazai megmondó celebek. Ő egy valódi tudományos kutató, aki pénzért vagy szereplésért nem vehető meg... A szavait ezért komolyan kell venni, az előbb említett hazai „celebszakértők” helyett, akik mondtak már mindenfélét - és sokszor annak az ellenkezőjét... Sajnos ezek szakmailag a járvánnyal kapcsolatos dolgoktól elég messze vannak, ami abból látszik a legjobban, hogy sokszor mindenfélét összehordanak, csak azért, hogy nyilvánosságot kapjanak.

[link]

2021. jan. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
82%

23


Tiszteletre méltó hogy ennyit fáradoztal a linkek beküldésével de ugye tudod hogy a többiek kapásból lekonteozzak az összeset?

2021. jan. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
23%
Jó pénzért csinálják itt az oltásreklámot. Ez nem a többség véleménye, csak úgy láttatják. A hülyeségüket úgy palástolják, hogy konteóznak és fárasztják az embereket.
2021. jan. 26. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 anonim ***** válasza:
80%

Te magad is bebizonyítod, hogy ami hivatalos forrásból jön az csak kamu lehet:


"Valaki linkelne nekem valami forrást, ami hivatalos? És légyszi ne híroldalakat, mert ők sokszor az állam tulajdonában vannak, hogyha pedig nem, ugyanúgy a reklámokból kapnak pénzt mint a televízió"

2021. jan. 26. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem biológus vagyok, így nem tudok én sem orvosi forrásokat mutatni. Tagja vagyok egy FB csoportnak és csak azért léptem be, hogy korrekt képet kapjak a másik oldalról is, mert a hivatalos médiában, szaklapokban a pánik elkerülése végett mindent titkolnak. Ez így reális. Le kell oltani mindenkit, majd kierőszakolják a korlátozások fenntartásával meg hogy addig nem mehetsz sehova. Munkába sem...


Nem tudok minden forrást felidézni, de még Patikai oldalak is lehozták, hogy komoly arcbénulása lett több alanynak. Azt hiszem ez elég hiteles, ha még egy ilyen oldalon is lehozták [link]


Jó minősítést kapott a vakcina a Bell féle arcbénulás után is. Mi a franc? [link]


Túladagolás miatt haltak meg négyen. Azért ez elég beszédes, hogy azt sem tudják mennyi a halálos adag. Szerintem itt is sumákolnak, mert ha korábban nem adagolták halálra itt is a mellékhatás végzett emberekkel [link]


Azért az elég bizarr, hogy a 95%-os hatékonyságú Fizer vakcina után azt mondja Szlávik a TV-ben, hogy oltás után is ugyanúgy lehetsz koronás csak nem halsz meg. Szövődmények is természetesen lehetnek, amik szörnyűek. Ez a 95%-os hatékonyságú ultramodern technológiával fejlesztett vakcina eredménye!!


Jah....és csak 5 hónapig tart a védelem :XD

2021. jan. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 Koplárovics Béci ***** válasza:
62%

"Viszont maga Kary Mullis, a PCR-teszt feltalálója beszél arról, hogy a tesztje bármit képes kimutatni, ha megfelelő méretűre nagyítják a mintát."


Pár hete még "valaki" (nem tudom, hogy te vagy csak "valaki más") még egyenesen azt írta, hogy a PCR-teszt gyakorlatilag semmire sem használható, és ez a videó a bizonyíték rá. Persze a videóban számtalanszor elhangzik a "misuse", vagyis a hibás használat. Ezekszerint akkor a PCR-teszt maga mégsem rossz, csak lehet rosszul is használni - mint minden mást. Innentől kezdve viszont meggyanúsítod gyakorlatilag az egész világot a hibás használattal, ha erre építed fel az elméletedet. Aztán csodálkozol, hogy az egész világ ellened van, amivel méginkább bizonyítva látod azt, hogy az elméleted igaz - pedig csak saját magad ásol lefelé a pöcegödrödben, úgymond olyan szintre emeled a baromságodat, mint egy rosszul használt PCR-teszt.


Aztán telelinkeled a mindenféle "csakmitudjukazigazatdotcom" oldalakkal, és ezzel méginkább bizonyítottnak látod a nemlétező dolgokat. Vicces. Kár, hogy ezek az oldalak olyanok, mint a kormánymédia. Egy kitalál valami ordas nagy baromságot, amit mind átvesz, 1-2 esetleg forrásmegjelölés nélkül, és onnantól a kedves hívők máris bizonyítottnak látják, hiszen több, "független" forrásból olvassák a napi mantrát.


Igen, és ezek a baromságok sajnos elvileg értelmes embereket is képesek megfertőzni.

2021. jan. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 Andizsuzsi ***** válasza:
0%

"Azért az elég bizarr, hogy a 95%-os hatékonyságú Fizer vakcina után azt mondja Szlávik a TV-ben, hogy oltás után is ugyanúgy lehetsz koronás csak nem halsz meg. "


Mi a bizarr benne? Az influenzaoltás is így működik. Nem lesznek súlyos mellékhatások, nem szorulsz kórházi ellátásra.

2021. jan. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
88%
És akkor mi értelme van beiktatni mindenkit ész nélkül vacak öt hónapért? De persze gondolom már maga a kérdés is konteót sejtet...
2021. jan. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!