Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolják páran, hogy...

Miért gondolják páran, hogy minden határon túli magyar a Fideszre szavaz?

Figyelt kérdés
Vajdaságban születtem, közel a határhoz, mégse szavazok a Fideszre. Mégis páran automatikusan ezt gondolják rólam!

2021. jan. 26. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Azért gondolják, mert a múlt tapasztalatai ezt mutatják?

Vagy mert feltételezik, hogy nem a gyurcsány-dobrev féle csapatot kívánod újra a magyarok nyakába? Ember! Szabad választások vannak, ne mérgelődj, ha azt feltételezik rólad, hogy magyar vagy!

Aki "automatikusan" azt feltételezi rólad, amit, nem attól kéne megkérdezni, mire alapozza a véleményét veled szemben? Ezt innen nem lehet tudni, ki mit miért gondol rólad! Intézd el vele négyszemközt : csüccs le, beszéljétek meg, oszt jóvan!

Vagy intézzétek el kajakra...ahogy épp jólesik.

2021. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
88%
Mert a fidesztől kaptad a szavazati jogod. Van aki már csak ezért is rájuk szavaz. Vannak ilyenek is, olyanok is. Erdélyben is bőven akadnak kivételek.
2021. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Viszont én tudom, hogy csak azért támogat minket ennyire, hogy feszültséget keltsen az emberek között.
2021. jan. 26. 20:57
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
A tapasztalatokra alapozva. És azért valljuk be a nagy többség az ilyen. Nekem elég sok vajdasági ismerősöm van (szegeden tanultam) és én azt tapasztaltam hogy vannak akiket az egész olyan szinten nem érdekel hogy életükben nem voltak egy szavazáson sem, a másik nagy többség aki fideszes és van az a pár ember aki pedig nem fideszes és tisztában van az itteni dolgokkal. Úgyhogy gondolom te is ebbe a kisebb részbe tartozol.
2021. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
2021. jan. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
15%
Mert orbán lefizeti őket.
2021. jan. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14%

2 fő csoportra oszlik. Akik olyanok, mint a pestiek nagyjából, néha tájékozódnak is, de annyit tájékozódás nélkül is tudnak, kire kell szavazni a fidesz ellen. A másik viszont a megvezetett, akik olyanok, mint az átlag vidéki öregek, akik csak TVből, onnan is csak 1 csatornából "tájékozódnak".

Azt hittem ez köztudott.

2021. jan. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8%
Egy buta félromán tufának, most hogy tudnál bármit is megmagyarázni?
2021. jan. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!