Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van más is, aki ha néz angolul...

Van más is, aki ha néz angolul egy videót majd magyar videót, akkor nem tudja néha eldönteni, ha csak nem gondolja végig, h most melyiket nézte magyarúl? Nem vagyok angol anyanyelvü, de angol oviba jártam és angolos suliba meg 2 tannyelvü középbe. F

Figyelt kérdés
2020. márc. 13. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Én csak angolt nézek, ha néha-néha becsúszik egy magyar, egyből feltűnik.
2020. márc. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Barackoshányás ***** válasza:
Velem is van ilyen, pedig elég szar az angolom. Vicces élmény
2020. márc. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én cikkekkel vagyok így.

Néha olvasok egy érdekes cikket, és megfeledkezem róla, hogy magyarul olvastam-e vagy angolul.

Volt is már, hogy megigertem egy csak németül beszélő ismerősömnek, hogy majd linkelek neki valamit, aztán amikor rakerestem, akkor esett le, hogy nem magyarul olvastam, hanem angolul.

2020. márc. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha olvasásról vagy filmről/zenéről van szó általában észre sem veszem az angol-magyar közti váltást. Egyedül beszédben szokott gondot okozni. Pl: külföldi ismerőssel angolul beszélgettem, odajöttek hozzánk valaki magyarul gyújtót kérni és reflexből angolul válaszoltam. Egy külföldi kérdésére is képes vagyok magyarul válaszolni, ha nem gondolok bele. Tökéletesen értem mindkettőt, de kell egy pár pillanat amíg az agyam átkapcsol az éppen beszélt nyelvről
2020. márc. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen,igen.
2020. márc. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen, videókkal is, meg cikkekkel is. Aztán egy idő után rá akartam volna keresni megint, de nem tudtam, hogy milyen nyelven írjam be, mert nem emlékeztem. :D
2020. márc. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!