Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért támadják...

Magyarországon miért támadják sokan a kínai koronavírus vakcinát?

Figyelt kérdés
Ellenzéki pártok például, de még szakértők is. Nem vagyok fideszes de ez esetben nem látom miért probléma ha Kínával tárgyal a kormány. Ez a fajta vakcina legyengített víruson alapul ami egy jól ismert, bevált eljárás és több országban már tömegesen oltanak vele. Az MRNS vakcina mint az amerikai, német új technológia, és ismeretlenek a hosszútávú mellékhatásai, de érdekes ezt mégsem kritizálják annyian.

2021. jan. 27. 10:25
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Az mRNs technológia teljesen új. Lehet már kutatják egy ideje de tömegesen sosem oltottak be embereket ilyen vakcinával. És az a helyzet hogy a gyártók nem vállalnak felelősséget. Fogalmuk sincs mik lehetnek a hosszú távú mellékhatásai. Ellenben a kínai vakcina jól ismert technológián alapul. Gyerek korunkban ilyen oltásokat kaptunk. Nem hiszem hogy a kínaival minőségi probléma lenne. A nyugati mRNs technológián alapuló vakcinákat én veszélyesebbnek érzem az ismeretlen hosszútávú mellékhatások miatt.
2021. jan. 27. 15:26
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hülyeséget mondok de mintha nyugati vakcinából az Astra nem ezen az mRNs dolgon van hanem olyan elven van , mint az orosz tehát az nevezhető biztonságosnak ha csak az mRNs a baj
2021. jan. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
22-nek igaza van, az AstraZeneca és a hamarosan piacra kerülő Johnson and Johnson is adenovírus alapú
2021. jan. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
63%
Nekem mindegy egyik se kell 20/L
2021. jan. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
2021. jan. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Lol hogy lepontoztak amiért 20 éves létemre nem akarom magam oltani xDD
2021. jan. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer kifejtettem már egy másik kérdésre reagálva, hogy ez egyszerü politikai kérdés. Az EU elszúrta az oltás beszerzését. Kevés van és drága. Orbán megveszi az olcsóbb keleti árut, belotatja vele az egész országot, és az EU-ban Magyarország lesz az egyetlen képletesen mondva biztonságos hely. Ezek után Orbán szidhatja tovább az EU-t, ha kirekesztik a Fideszt, akkor majd azt fogja mondani, hogy mi akarunk kilépni a rossz EU-ból.


Egyetlen bökkenö van, de Orbán majd kitalálja a megoldást, az pedíg az, hogy a magyar ember nem bízik a kínai és orosz oltásokban, és nem akarja beoltatni magát.



Már "csak" egy hibádzik: Mag

2021. jan. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
2 millióan kérik csak a VAKcinát szóval itt orbitális nagy pofára esés lesz a kormány részéről.
2021. jan. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Olcsó, elavult módon készül, és kevésbé hatásos. Kína milliószámra tudja gyártani. Orbán tuti nem azzal fogja magát beoltatni, csak ez jó propaganda a kínai vakcina mellett. Még az orosz vakcina is jobb, hasonló mint az Astrazeneca oltóanyaga.
2021. jan. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Így van de én inkább egyikből sem kérek hihi
2021. jan. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!