Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy a liberális...

Elképzelhető, hogy a liberálisok, zöldek, balosok és a demokraták lesznek a 21. század legnagyobb keresztényüldözői?

Figyelt kérdés

2021. jan. 30. 21:54
1 2 3 4 5
 11/50 Alex Fly ***** válasza:
82%
@10: ne egy mondatból kiagadott pár szót idézzél -ami önmagában értelmetlen-, hanem mondjuk az egész szöveget próbáld meg értelmezni és ha sikerül, akkor rájössz arra, hogy feleslegesen kelted itt a feszültséget..
2021. jan. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
72%

"Akinek nincs semmilye, az annyit is ér"

Egyetlen jobb-konz politikus sem határolódott el a fenti mondattól.

2021. jan. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
22%

11!


Ugyanezt a dumát nyomjátok az Öszödi beszédnél is és ott is ugyanolyan mellébeszélés ez.

Neidermüller úgy gyűlölködik, hogy gyülölködőnek nevez másokat.


Itt van a teljes gondolat:


„Hogyha megnézzük azt, hogy mi marad, ha lehántod ezeket a gyűlöletvalamiket, ugye fölsoroltuk: a nem-magyarok, a mások, a migránsok, a romák, a nem tudom én mik, akkor ott marad egy rémisztő képződmény középen, ezek a fehér, keresztény, heretoszexuális férfiak – meg azért nők is vannak közöttük. Ez a családelképzelés. Ez azért borzalmas, mert ha megnézzük, hogy a világon mindenütt az úgynevezett fehér nacionalisták miből állnak össze: ebből, mondom csöndesen nektek.”


Én meg csendben mondok nektek, hogy a fehér nem nacionlisták is ebből állnak.

És éppen azt mondja, hogy a negatív dolgot lehántva is émisztő képződménynek tartjaa fehér, keresztény, heretoszexuális férfiakat.


És mi a baj a nacionalizmussal?

2021. jan. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
48%

10


Tudod te ezt milyen szövegkörnyezetben mondta? Hallgasd már meg ezt így egészben. Én értem azt miért mondta és hogyan értette.

2021. jan. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
27%
Nem elképzelhető, hanem ez lassan így van. Már ott tartunk, hogy a keresztelést is vitatják, hogy kell-e, és persze az összes egyházi méltóság pedofil szerintük. Arról nem is beszélve, amikor tömegével olvasok olyan kommenteket (kormányváltóktól), hogy aki keresztény, az mind 100 százalékig agymosott, és szinte flagellánsokként viselkednek. De nincs itt szó semmiféle üldözésről, meg bélyegzésről igaz? Ugyan ezek a hangok az iszlám esetében csendben vannak. Ez határozottan érdekes és visszataszító napjaink áldemokratáitól.
2021. jan. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
87%
Én sejtem mire alapozod kérdező de szerintem nem képzelhető el. Alapvetően a tolerancia egy olyan dolog ami ezekben a nézetekben közös. Viszont a vita meg fog maradni az egyház és ezek között az ideológiák között. Az egyház egy nagyon nehezen megújuló szervezet ezért nem is lehet tőle elvárni az azonnali, gyors megújulást. De a változtatásra lassan szüksége lesz, ha nem akarja hogy fiatalok hiányában kihaljon. Gondolj bele 500 éve még bűnnek nézték azt ha valaki nem latinul misézett, de igény lett rá. Egy toleráns egyházra is igény lesz aki nem ítélkezik, nem korrupt és nem ápol ilyen szoros kapcsolatot az állammal. Én pl régen jártam templomba, egyházi gimibe jártam, de mára annyira kiábrándultam az egész egyházból viszont szeretnék hinni és ezzel szerintem sokan vannak így.
2021. febr. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
36%
Kicsit vicces, amikor egy ateista akarja előírni, hogy ki, hogyan lehet keresztény. Az meg, hogy vannak buggyant papok...vannak hazudozó politikusaink, pedofil cégvezetőink, narkós liberálisaink, hálapénzt kikövetelő orvosaink...belőlük hol marad a kiábrándulás, és hol marad a meghurcolásuk a sajtóban?
2021. febr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
51%

17


1 nem vagyok ateista. "meghurcolásuk a sajtóban?" ezt pedig kifejtenéd?

2021. febr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
64%

A keresztények üldöznek másokat, nézz csak körül, mi megy ebben az országban. Volt egy általános iskolai osztálytársam évekkel ezelőtt, mikor a srác 13 évesen bevallotta, hogy meleg, a keresztény szülei válogatott kínzásoknak vetették alá. Kizárták otthonról, napokra bezárták egy üres szobába, mindet evettek tőle stb. Majd 18 éves korában végleg megmondták neki, hogy akkor mehet ahova akar, de ez többé nem az otthona. Mindezt a keresztény erkölcs meg felebaráti szeretet nevében. Na ezt végignézve lettem ateista, mert amúgy én is keresztény családból jövök.


Felőlem amúgy abban hisznek, amiben csak akarnak, de ne kényszerítsék rá a beteg vallásukat másokra, meg ne tegyék tönkre mások életét a vallási téveszméik miatt.

2021. febr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
21%

A libsi ismerősem heti rendszerességgel osztanak meg keresztényellenes posztokat. Szerintük minden pap pedofil, mindenki hülye, aki hisz.

Ebben az a legszebb, hogy nem istenhitről beszélnek, hanem hitről! Közben egy csomó dologban hisznek, ami nem istenhit.

Nem tudnak különbséget tenni a vallás és az egyház között.

Nem tudnak külöbséget tenni az Ószövetség és az Újszövetség között.

Mindegyik kereszténygyalázó posztnál körbenyalják egymást.

Én is ilyen voltam 12 évesen. Most sem vagyok hívő, távol áll tőlem, de nincs szükségem mások gyalázásra ahhoz, hogy valamire tartani tudjam magam.

És az én liberális felfogásomba nem fér bele, hogy valakit a hite alapján elítéljek vagy szándékosan megbántsak valakit.

2021. febr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!