Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Magyarország...

Mi a véleményetek Magyarország jelenlegi politikai helyzetéről?

Figyelt kérdés
11. Osztályos vagyok, gimnáziumba járok. Úgy érzem, országunk vezetése nem megfelelő. Először az oktatásban vettem észre, majd szépen lassan sokféle témába betekintést nyertem, és rájöttem, hogy ezt az országot jobbá kéne tenni, mint ahogy a hatalmon lévő párt politikusainak a fejében is rendet kéne tenni. Nem tetszik az, ahogy ők intézkednek, nem tetszik az, ahogy ők semmibe veszik a nép hangját, és nem csak ezek, hanem sok más dolog is érthetetlen, és gusztustalan számomra. Mit gondoltok ti magyarország jelenlegi politikai helyzetéről?

2021. febr. 5. 13:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
72%
Kormányváltás ilyen ellenzékkel nem indokolt. Ha erre irányult a kérdés.
2021. febr. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
68%
Kedves kérdező. Sajnos a probléma az, hogy nincs megújulás a másik oldalon. Amíg ez nem történik meg, a helyzet változatlan marad. A másik oldal egy részét a nap már elkergette, amíg ezek ott vannak, addig borítékolható, hogy marad ez a..., ami van. A jelenlegi pártok időt, se munkát nem akarnak áldozni egy új, tiszta párt építésére, márpedig a Ner csak így lesz leváltható.
2021. febr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
*nép
2021. febr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
17%

Hagyjuk már ezt h melyik part a jó! Egyik se,mind a mutyiert meg hatalomert van ott. Tudunk mi is szavazni hetente h mire koltjuk az adonkat!


Arra a partra szavaznek aki azonnal megszünteti a partrendszert! Ha ezt hirdetnek fogadjunk h a sok szkeptikus bizalmatlan ember nem szavazna meg. Ezt az orszagot a felelem iranyitja orranal fogva. Nagyon sokan be vannak gyepesedve2vagy borzalmasan kenyelmesek!

2021. febr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!