Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A gyakorlatban már 22 óra...

A gyakorlatban már 22 óra körül kezdődik a kijárási tilalom?

Figyelt kérdés

Egyre nagyobb este 9kor a forgalom már futókat, sétáló párokat is látok elvétve.

22 óra után áll be az a csend, ami a elején már 20 óra után pár perccel volt.


Ti mit tapasztaltok? (azért ebbe a topikba írom, mert ez már rég nem járványvédelmi és közrendvédelmi intézkedés....)



2021. febr. 8. 08:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Budapestet leszámítva a rendőrök is tudják, mekkora baromság ez, és nem igazán ellenőriznek. Valószínűleg kezdenek rájönni az emberek.
2021. febr. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
jaja BP tavasszal is szigorúbban volt fogva. Itt vidéken simán kijártam dolgozni a saját telkemre, ugyan azért ismerősömet pomáznál megfogták a rendőrök és 30 ezrébe fájt. Ugyanis a saját telkeden történő munkavégzés hivatalosan tavasszal sem volt kivétel.
2021. febr. 8. 08:22
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is ezt látom (Dunaújváros)


pesten meg megy az illegális bulikázás (több cikket is olvastam ezekről), azért nagyobb ott a szigor. Felénk ez nagyon nem jellemző, Dunaújváros mindig kihalt egy hétközbeni éjszakán :D

2021. febr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk fordítva van. Éppen az elmúlt két hétben jelentek meg a mi környékünkön is a rendőrök, figyelve az utcákat. Pont azért mert eleinte az emberek komolyan vették, most meg már kevésbé.
2021. febr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4-es: hol van az a "nálunk"?
2021. febr. 8. 08:38
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
#5 Közepes méretű város a Dunántúlon. Remélem nem várod hogy pontosabban megadjam a címem egy anonim oldalon.
2021. febr. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A mi környékünkön (szintén dunántúl) akkor jelentek meg (átmenetileg) a rendőrök, miután a városrészben kirámoltak két házat egy este alatt. Amúgy ez békeidőben is így van, csak akkor nem figyelünk fel rá
2021. febr. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Felénk sem jellemző, hogy büntetnének érte.

Tesóm 9-kor ér haza, büntetés nélkül.

Minden nap szoktam esténként sétálni, általában 3 olyan utcában/úton is ahol elvileg kötelező a maszk, van hogy 4-szer jönnek el mellettem a rendőrök és még rám is néznek, semmi.

De ami a legdurvább, szombat estére kinyitott az egyik helyi kávézó-koktélozó, a rendőrök ott mentek el mellette, le se xarták.


Itt vidéken kb ennyire büntetnek, a rendőrök is együttérzőek.

2021. febr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Teljesen logikátlan ez a kijárás, egy dolgot akartak ezzel lefedni, hogy az emberek ne mászkáljanak a másikhoz iszogatni, bulizgatni. Csakhogy egy taxi simán elvisz A-ból B-be.
2021. febr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Minek maszkalni az ures varosban? Semmi nincs nyitva! Csak maszkalni?! :)
2021. febr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!