Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Orbán...

Mi a véleményetek Orbán Viktorról, és így amblokk a FIDESZ-ről?

Figyelt kérdés

Miben értetek egyet/miben nem? Ti másképp csinálnátok, ha igen, akkor hogy?


Nyugodtan írjátok le hosszan! Hamarosan 18 leszek, és ugye ez azt is jelenti, hogy szavazni is fogok tudni. Természetesen nekem is van saját véleményem, ami annyiból épül fel, amit egy átlag 18 éves szokott tudni. Nyilván sok mindenről nem tudok stb. Kíváncsi vagyok, hogy ki mit gondol? :) Szeretem meghallgatni az emberek véleményét.


Előre is köszönöm a válaszokat! :D



2021. febr. 16. 23:47
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

"Értem, hogy nektek komcsiknak elég referencia, ha valakinek van egy cége"

Azért szánalmas ez, mert a legtöbb mszmp-s, kiszes a fideszben ül és nem az mszp-ben, dk-ban.


"A megvásárolt céget később megszüntették, a dolgozókat elbocsátották."

Ez ilyen szempontból irreleváns. A lényeg az volt, hogy hitelről beszélünk, vagyis vissza kell fizetni, illetve nem is adta azt bérbe az államnak, ugyanis korábban pont ezzel támadták.

________________________________________-


"Persze a szokásos kis csúsztatásokkal, hiszen valóban a Fidesz alatt indult a büntetőper, hiszen ez 1999-től 2003-ig tartott. 2002-ben hűtlen kezelésért 4 év börtönre és 640 millió forintos vagyonelkobzásra ítélték"

Látod, megint te hazudsz, idióta. :DD

A fidesz alatt 1999 Tocsikot felmentették. Majd 200-ben új eljárásra kötelezték. Tehát mégegyszer, egyszer már fel lett mentve a fidesz alatt is. 2002-ben ítélték el először, viszont a vádak többségét 2003-ban a legfelső bíróság ejtette. Részlehajlással meg nem igazán lehet vádolni az legfelsőbb bíróság elnökét, mert személyével a fidesznek sem volt semmi baja.

És hogy még inkább alátámasszam, hogy semmi köze, hogy ki volt kormányon. Tocsik a 2008-es polgári pert bukta, vagyis nem arról van szó, hgoy az mszp vagy az szdsz megmentette.


"Azt is elhallgattad, tehát ismét csak hazudtál, hogy volt egy polgári per is, ami alapán a 804 millióból csak 80 milliót tarthatott meg."

Ami érdekes módon kormányváltás után volt, vagyis a korábbi érved, hogy azért ejtették a vádat, mert kormányváltás volt, nem állja meg a helyét.

Így ki kell találnod valami mást arra, hogy miért mentette fel. De ne zavarjon, hogy magadnak mondasz ellent.

Kérlek, ha ostoba vagy, akkor inkább maradj csendben. Mindenkinek jobb lesz az.

__________________________________________


"A Tocsik ügyben nem azért nem lett elítélve Tocsik vagy más, mert nem történt visszaélés, hanem mert ügyesen lepapírozták ezt a visszaélést."

Akkor egyszer miért lett elítélve és egyszer miért nem? Itt arról van szó, hogy egyszer felmentették, majd elítélték, majd felmentették, majd elítélték.

Ha itt nagyon jól le lett volna papírozva, vagy nem lett volna jól lepapírozva, akkor elég egyértelmű lenne, hogy mi történt.

Mellesleg pont, hogy nem lett jól lepapírozva, mert közokirathamisításért elítélték 2004-ban is, szóval valahol sántít a story-d.


"Komolyan megpróbálod bemagyarázni, hogy egy önkormányzati tulajdon eladásakor az ügyvédnek jogosan jár 800 millió forint tisztán sikerdíjként, mikor csak meg kellett csinálnia az adásvételi szerződést?"

Ha ilyen olcsó vagy, akkor jelentkezz cégeknél, mindenki veled iratattná a szerződéseket. :DDDD

Neked tökmindegy, hogy milyen tétel, tök mindegy, hogy hány emberről van szó, te ugyanannyiért irod meg a szerződést, akár 1, akár 10 ezer szerződésről van szó. :DDD

Az a helyzet, hogy ha a tétel mondjuk 1%-át kapta meg, akkor arányaiban nem igazán lehet megkérdőjelezni, ha a tétel 5000%-át kapta meg, akkor van gond.

Viszont mégegyszer, ha le is van jól papírozva, akkor is támadható jogilag, ha ilyen aránytalan lenne a jutalma, hogy mondjuk a tétel sokszorosát kapta, akkor 1 nap alatt leültették volna, de nem ez történt.

Itt nagy tételről van szó, sok esetről, sok emberrel, sok szerződésről. A vita tárgya az, hogy ilyen angy tétel esetén mekkora lehet a jogos jutalom. Az utolsó ítélet alapján legalább 80 millió az.


"egy kezdő fiatalember nulla gazdasági tapasztalattal és pénztelenül kaphatott hitelt egy állami banktól hasonló nagyságrendben"

De, ezzel is van probléma, viszont ezt visszafizeti, és ez a nagy különbség. Nekem Novák Katalin hitelével is van gondom, de az sem akkora gond, mert visszafizeti.

Mészáros mikor fizeti vissza? Ja, hogy ennyi eszed már nincs, hogy ebbe belegondolj.


"A fidesznél nem tudjátok megmutatni mi van túlárazva, csak megy a szöveg hogy mindent túláraznak, mindent ellopnak."

Ha elkérek tőled 10 ezret és azt mondom, hogy 1 kenyeret vettem 10 ezer forintból, akkor elhiszed? Nyilván nem, akkor Mészárosnál ezt miért hiszed el? Simán rá lehet mutatni, hogy mi lett túlárazva, sőt, van ahol még az is kiderült, hogy kb. semmilyen munkát nem végeztek el rendesen, lsd. Tiborc elios ügye.


"2002-2008 között a GDP 57%-t nőtt és nem 130%-t."

Jó, hazug féreg...

Forrás: világbank:

[link]

2002-ben a GDP 67.61 milliárd USD volt.

2008-ban 158.1 milliárd USD volt. Ez 133%-os növekedés.

2010-ben a GDP márcsak - a járvány miatt - 131.1 milliárd USD volt. Vagyis 2002-höz képest 93.9%-ot emelkedett.


"akkor 2011-2019 közötti nyolc év alatt meg 67%-t nőtt a GDP. Nem tudom honnan veszed a számaidat."

Szóval még mindig hazudsz. :D

2010-ben ahogy írtam 131.1 milliárd USD volt.

2018-ra 157.9 milliárd USD lett, ami 20.4%-os növekedés.


"Nem tudom honnan veszed a számaidat."

Te atya úr isten, hogy lehet valaki olyan ostoba, hogy forintban számol, amikor folyamatosan inflálódik el a forint???

Képzik az ilyen idiótákat, vagy mi?


"Nem tudom miért kell mindig hazudni? Feri, te vagy az?"

Még egyszer, kedves idióta, aki nem tudja, hogy mit jelent az infláció.

Én a világbank adatait vettem alapul, ahol dollárban írják a GDP-t, hogy ne lehessen csalni az inflációval, ha elinflálod a pénznemed, akkor lehet, hogy "magas" lesz papíron, csak a valóságban nem fog annyit érni. Mellesleg a fidesz pont nem tesz semmit a magas euró-forint árfolyammal, szóval az még cikibb, hogy annak ellenére se tűnt fel, hogy a fidesz ezt felvállalja.


Nem tudom, hogy miért kell hazudozni. Ha nem értesz a gazdasághoz, akkor ne szólalj meg, ilyen egyszerű. Nem nagy tudomány csendben maradni.

2021. febr. 20. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
60%

Egyik kutya, a másik eb!

De mind veszett!

2021. febr. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

#41!


Legközelebb csak valódi tényeket írj, ne ezeked a hazudozásokat és tereléseket. Ja, akkor egy sort sem írnál.

Jól jelzi azt, hogy mennyire nem hiszel te sem a saját "érveidben", hogy folyamatosan idiótázol, ostobázol és hasonló jelzőket használsz. Ha lennének valós számaid és nem kitalált érveid, akkor ezekre nem lenne szükséged. Érvelés helyett adod elé a legprimitívebb személyeskedést.

2021. febr. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
73%
#43 Ezt csinálja mindenhol, kilométernyi szöveget ír le, mert azt hiszi, ha sokat ír akkor neki lesz igaza. De soha semmi tényt nem ír le ami igaz - néha betesz számokat amik nem tudni honnan jönnek mert nem helyesek.
2021. febr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

"Legközelebb csak valódi tényeket írj"

Jah, a világbank adatai hazugságok. :DDD

Látod, még ki kéred magadnak, hogy nem vagy ostoba, de cáfolni nem tudsz. :D

Ha tévedtem volna bármiban, akkor most cáfoltad volna az állításaimat, és nem személyeskedtél volna. :)

2021. febr. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

#45!


Még azt sem tudod, hogy mit jelent a személyeskedés.

Lehet, hogy ezért van tele minden kommented vele.

2021. febr. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!